mb211 Yeni Yazılım

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
merhaba mb211 anakart 1 şubat ta güncelleme aldı ve bunun sonucunda ssiptv ottplayer da canlı yayınların izlenmesi hata vermeye başladı nasıl bir çözüm önerirsiniz

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
İlk sayfada indirme linklerinde eski verisyonlar mevcuttur.
Ama muhakak dikkat et v0 ayrı versiyon V3 ayrı versiyonudur
Merhaba v.0.43.4.0 versiyon mb211 anakart daha geçen haftaya kadar ottplayer yada ssip ti aktif kullanabiliyordum ama menü 4725 yaptığımda tv aps time cmt 01/02/2020 yazıyor yani ayın birinde yeni bir güncelleme geldiği ve bu yüzden sorun yaşadığım anlamına mı geliyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba v.0.43.4.0 versiyon mb211 anakart daha geçen haftaya kadar ottplayer yada ssip ti aktif kullanabiliyordum ama menü 4725 yaptığımda tv aps time cmt 01/02/2020 yazıyor yani ayın birinde yeni bir güncelleme geldiği ve bu yüzden sorun yaşadığım anlamına mı geliyor
Peki servis menü resmini eklermisiniz

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34

ek1.jpg

yiğit06 Çevrimdışı

yiğit06

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yeni Üye
20 Ocak 2020
27
@ F fikoloji

iyi akşamlar toshiba 49v5863DAT otomatik yazılım güncelleme gelmiş onayladım 1 saat oldu ışık yeşil kırmızı yanıp sönüyor ne yapmam lazım..
şimdiden teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
@ F fikoloji

iyi akşamlar toshiba 49v5863DAT otomatik yazılım güncelleme gelmiş onayladım 1 saat oldu ışık yeşil kırmızı yanıp sönüyor ne yapmam lazım..
şimdiden teşekkür ederim.
Geçmiş olsun, garantisi varsa servisten destek alabilirsiniz en kotu ihtimalle müdahale etmek isterseniz ful yazılım konusunda seri numarası paylaşarak yazılım talep edebilirsiniz

T Çevrimdışı

TümiT

Yeni Üye
8 Şub 2020
13
34
Şu an cihazda her hangi bir sorun göremedim.
İsterseniz yeni sürüm yükleyip kontrol ediniz isterseniz ilk kurulum yapıp tekrar deneme yapabilirsiniz
Güncelleme son sürümde yeni sürüm ü var mı ? İlk kurulum da yaptım fakat sorun düzelmedi , bu arada bu kadar birebir ilgi gösterdiğiniz için teşekkür ederim

yiğit06 Çevrimdışı

yiğit06

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yeni Üye
20 Ocak 2020
27
Geçmiş olsun, garantisi varsa servisten destek alabilirsiniz en kotu ihtimalle müdahale etmek isterseniz ful yazılım konusunda seri numarası paylaşarak yazılım talep edebilirsiniz

F fikoloji
abi şimdi power tuşuna bastım tv açıldı güncellenmiş bir sorun görünmüyor İLGİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt