mb211 Yeni Yazılım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Her şey için teşekkürler ilk kurulumda şifreli kanalları ekle pasifti onu aktif konumuna getirdikten sonra sorun çözüldü yani güncellemeyle alakalı bir durum yok.İlginiz ve cevaplarınız için canı gönülden teşekkürler.
Senin adına çok sevindim :)
Ama inan aklıma gelmişti ,fakat "herhalde pasif yapmamıştır" diyerek yazmamıştım, bu arada kanala bakmak için açtğımda idmantvde gol2 oynuyordu ,şimdi bitti :ok

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Keşke bir işe yarasa şu yazılım güncellemeleri kaç yıldır vestel kullanıyoruz nafile adamlarda ilerleme yok hiç değişiklik göremedim 1,2 yerin simgesini değiştirip bitiriyorlar işi.

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
Dönüt için teşekkürler evet diseqC ayarından yapıyorum güncellemeden önce CBC SPORT ve İDMAN TV'yi rahatlıkla bulan cihaz güncellemeden sonra kaç kez Factory Reset yapmama rağmen hiçbir şekilde o 2 kanal yüklenmiyor onun dışındaki kanallar yükleniyor.
Her şey için teşekkürler ilk kurulumda şifreli kanalları ekle pasifti onu aktif konumuna getirdikten sonra sorun çözüldü yani güncellemeyle alakalı bir durum yok.İlginiz ve cevaplarınız için canı gönülden teşekkürler.

İlk alıntı mesajınızda bir çok defa factory reset yaptığınızı yazmışsınız factory reset sonrası ilk kurulumlarda kullanıcı kapatmadığı sürece şifreli kanal arama '' bulma '' Her zaman aktiftir.? ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
Bu nedenle hiç aklıma gelmedi şifreli kanal ?

İnternet paketinin süresi bittiği için telefonun not defteri bölümüne hazırladığım cevabı foruma eklemeyi unuttum wifi ile bağlandığımda da konu hiç aklıma gelmedi sorasında sorunun çözüldüğü yazısını gördüm.
Hazırladığım cevap :

Öncelikle şifreli kanal arama açık ve diseqc ayarları yapılmış olmalı yapılmadı ise kanal bulmaz
Manuel kanal arama bölümünde
Uydu ismini seçin
11134
YATAY
27500 tuşlayın
Şebeke arama etkin
Yapıp ''OK'' tuşuna basın bazı kanalları bulacaktır çıkmayan kanalların frekans bilgilerini
'' '' Adresinden bulup tek tek kanalları ekleyin bu aşamada şebeke arama önemli değil bireysel bulmuş oluyorsunuz bis şifreli kanallarda da şifrelerin uzaktan kumanda ile girilmesi gerekir.

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
Hata bende tamamen dalgınlığıma geldi şifreli kanallar olmasın diye ama o iki kanalın da şifreli olduğunu tamamen unutmuşum?
Benim şöyle bir sorunum var abimlerin mb100 çekirdek yazımı var bende ise mb211 yazılım var. SS IPTV uygulamasında abimlerin tv'si aynı m3u dosyasını açarken benim cihaz ise açmıyor.Güncellemeyle alakalı olabilir diye V 0.69'u da denedim ama gene açmıyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Benim şöyle bir sorunum var abimlerin mb100 çekirdek yazımı var bende ise mb211 yazılım var. SS IPTV uygulamasında abimlerin tv'si aynı m3u dosyasını açarken benim cihaz ise açmıyor.Güncellemeyle alakalı olabilir diye V 0.69'u da denedim ama gene açmıyor.
denermisin

M Çevrimdışı

mertrich

Yeni Üye
13 Kas 2019
48
24
Tv yazılında desteği varsa tabii ,ama sanırım mb211 kartlarda yok sanki netflix diye biliyorum :ok
Olurmu yok Toshiba v3 versiyonlarda kumandada kısayol tuşu bile mevcut
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bunu daha önceki konuda belirtmiştim ssiptv sitesine link i kopyalayıp yapıştırınca en son ts,veya baska bir sey yazıyorsa onu hls olarak degistirin

D Çevrimdışı

darkman2147

Yeni Üye
5 Ara 2019
25
38
denermisin
Teşekkürler ama bendeki m3u dosyaların sonunda m3u8,m3u falan yok sonunda sadece değişen rakamlar var.Bir cihaz açıyor diğeri neden açmıyor orasını anlamadım.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Bunu daha önceki konuda belirtmiştim ssiptv sitesine link i kopyalayıp yapıştırınca en son ts,veya baska bir sey yazıyorsa onu hls olarak degistirin
[/QUOTE]
Cevap için teşekkürler konuyu biraz daha açabilir miyiz bendeki m3u dosyaların sonunda ts,m3u8 yazmıyor sadece rakamlar var.

Son düzenleme:
ertugrul Çevrimdışı

ertugrul

Yeni Üye
5 Tem 2018
20
MB211 yazılımda kumanda kilitlenme sorununu çözen var mı, hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Farklı kumanda ile de denedim, bazen kanal yukarı ve aşağı tuşuna basmadan diğer tuşların hiçbirini algılamıyor. Sorun son yazılım 0.69.12.1'den sonra başladı 0.69.7.0'a düşürdüğüm hale aynen devam ediyor?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,568
MB211 yazılımda kumanda kilitlenme sorununu çözen var mı, hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Farklı kumanda ile de denedim, bazen kanal yukarı ve aşağı tuşuna basmadan diğer tuşların hiçbirini algılamıyor. Sorun son yazılım 0.69.12.1'den sonra başladı 0.69.7.0'a düşürdüğüm hale aynen devam ediyor?

Hbb özelliğini kapatın.

S Çevrimdışı

Sinannm52

Yeni Üye
11 Ocak 2020
3
32
merhaba öncelikle yazılımı yükledim sorunsuz çalışıyor fakat netflix yok nasıl ekleyebiliriz markettede yok görünmüyo

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri