mb211 Yeni Yazılım

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Otomatik gelen güncellemeden beri ottplayer ve ssiptv stabil çalışmıyor gerçi Avrupa genelinde IPTV serverlarina polis baskınları oldu bir cok Stream kapandı belki onunla alakalı bir sıkıntıda olabilir listeler .ts uzantılı gelmeye başladı .m3u veya .m3u8 olanlar açılıyor su iptv programlarında ( smart TV için geçerli tabii) şuan yayınlar smart portallarda ssiptv ve ottplayer için sıkıntılı...

V Çevrimdışı

vipkokata

Yeni Üye
25 Şub 2018
17
Finlux için herhangi bir yazılım var mı

b92728640ca4e9ae9786f9d3fdcf0ce9.jpg

ertugrul Çevrimdışı

ertugrul

Yeni Üye
5 Tem 2018
20
Selamlar; uzun süre sonra mb211 vestel televizyonum internet'ten kendi kendine güncelleme aldı ve bunun sonucu kumanda tuşlarında tutukluk algılamama ve kitlenme sorunları baş göstermeye başladı; iptv izlemek için kulladıgım ssiptv ve ottplayer uygulamalarıda çalışmamaya başladı buna benzer sorun yaşayan veya çözebilen oldu mu? V,0,69,12,1
Kumandada tutukluk sorununu ben de yaşıyorum son sürümde, farklı kumanda ile de test ettim faydası olmadı. Önceki sürüme dönmeye çalışacağım.

derhan34 Çevrimdışı

derhan34 

Aktif Üye
29 Ağu 2018
136
44
Merhaba .. acaba bu son versiyonda neler var ?
Gözle görülür bir fark yok sanırım yada ben fark etmedim,yaİlimsal farklar olabilir sadece menü vs herşey stabil bir önceki ile aynı,sadece bazı sıkıntılar beraberinde geldi yani yazılım ile kumanda tutukluğu ve donma gibi...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt