mb211 Yeni Yazılım

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Vestelin bir kısım eski modellerinde ''pixellence '' modu vardı. Aktif / deaktif edilebiliyordu. Yeni modellerde sürekli aktif , siz bahsettiğiniz tuşa basarak demo moduna alıyorsunuz pixellence olan bölüm ile olmayan bölüm arasındaki farkı görebiliyorsunuz.
Bunu defalarca belirttim,pek inanılmamıştı ama yetkili ağızdan da belirtilmesi çok hoşuma gitti sevgili bilge , bu olayın adı değişikte olsa, hemen hemen vestel üretimi tüm model tvlerde bulunuyor ve "öntanımlı" olarak sürekli açık , :)

Alinazik Çevrimdışı

Alinazik 

Yeni Üye
22 Eyl 2019
7
41
F fikoloji usta sagolasin..yalniz kumandadan menu 4725 tuslayip servis menusune girdigimizde mb211 V0 yaziyorsa yazilim yuklenebilir demissiniz.V0 dan kastiniz mb 211 satirindaki V0.59.2.0 yazan yermi...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Ellerine sağlık akşam 0.59.2.0 yazılımını atmıştım bu akşamda bu yazılımı atayım.Bazı uygulamalrımız yok mesala dsmart go ve netflix bu uygulamalrı yüklenebiliyormu?

Fikoloji usta iki adet yazılım var titanum ve carbon hangisini yükleyelim.

Titanyum ve karbon yazilim arasindaki farklar nedir.carbon cihaza titanyum yazilim yuklemek sorun cikarirmi.iki yazilim arasindaki fark olarak menu degisikligi olabilirmi

S Çevrimdışı

sonerdursun1 

Yeni Üye
23 Eyl 2019
27
36
merhabalar vestel fd7300 tvyi yeni aldım alınca int bağladım hiç yazılım güncellemesi yapmadım yapayım dedim çıkmıştır diye ama bir türlü yazılım bulmuyor youtubedeyken bazen cihaz reset atıyor ne oluyorsa anlam veremedim bendeki yazılımın ekran resmini çektim son sürümmüdür acaba?

WhatsApp-Image-2019-09-23-at-11.05.39.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji usta sagolasin..yalniz kumandadan menu 4725 tuslayip servis menusune girdigimizde mb211 V0 yaziyorsa yazilim yuklenebilir demissiniz.V0 dan kastiniz mb 211 satirindaki V0.59.2.0 yazan yermi...

Titanyum ve karbon yazilim arasindaki farklar nedir.carbon cihaza titanyum yazilim yuklemek sorun cikarirmi.iki yazilim arasindaki fark olarak menu degisikligi olabilirmi
V0 yazıyorsa v0.xxxxx versiyonlsri yüklenebilir.
Carbonenu vestel marka temasıdır.
Titanyum ise Regal seg gibi markaların temasıdır

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
merhabalar vestel fd7300 tvyi yeni aldım alınca int bağladım hiç yazılım güncellemesi yapmadım yapayım dedim çıkmıştır diye ama bir türlü yazılım bulmuyor youtubedeyken bazen cihaz reset atıyor ne oluyorsa anlam veremedim bendeki yazılımın ekran resmini çektim son sürümmüdür acaba?

WhatsApp-Image-2019-09-23-at-11.05.39.jpg
Selam, sizin ana kartınız mb211s qui menüdür ilk swyfadaki yazılımlar size uygun degildir. Siz şu linke bakınız ;
3.19.8.1 yazılımına guncelleyebilirsiniz

Z Çevrimdışı

zaforza 

Aktif Üye
29 Kas 2017
72
Son sürüme güncelledim ancak sık sık netflix , YouTube ve diğer uygulamalara girince internete baglanilamiyor hatası veriyor Tv nin fişini çekip takmadan düzelmiyor.Sizce mb211 icin en sorunsuz versiyon hangisidir?

G Çevrimdışı

gfbilen

Yeni Üye
26 Eyl 2019
5
33
Mb211 anakartlı seg sc7600 model tv kullanıyorum. En son yazılımı (V.0.69.12.0) yükledim fakat netflix gelmedi. Bu tv ye nasıl netflix yükleyebilirim? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Mb211 anakartlı seg sc7600 model tv kullanıyorum. En son yazılımı (V.0.69.12.0) yükledim fakat netflix gelmedi. Bu tv ye nasıl netflix yükleyebilirim? Yardımlarınız için teşekkür ederim.
modlama ile açıldı diye hatırlıyorum, tv modlma konusuna bakarsan daha net olacaktır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Cevabın için teşekkür ederim ama modlama yaptım netflix aktif ettim fakat uygulamalara gelmedi
Peki telefondan netfilx açıp ekran yansıtma geliyor mu ? Yani TV ye atabiliyor musun
Eğer yaparsa birde şöyle dene uygulamalardan telefona Vestel kumanda programı indir içinde smart ve netfilx tuşu olsun dene bı öylede açacak mi, yine açarsa internetten veya servislerden netfilx tuşu olan bir kumanda temin et uygulamada olmasa bile en azından netfilx tuşu ile açarsın, benim aklıma bu geldi modlama ile ilgilenmedigim için yanlış bilgi vermek istemiyorum ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri