mb211 Yeni Yazılım

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
F fikoloji hocam servis gelip bakmış, anakartta arıza çıkmış, garanti dahilinde parça gelince yapacaklarını söylemişler. Sorun yazılımdan kaynaklı değilmiş yani.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam servis gelip bakmış, anakartta arıza çıkmış, garanti dahilinde parça gelince yapacaklarını söylemişler. Sorun yazılımdan kaynaklı değilmiş yani.
evet bazen mb211 de sıkıntılar yaşanıyor, aslında servis şunu deneseydi, belkide denemişlerdirdir, factory reset , (yorumlara bakarsanız yükleyemeynler böyle yapınca yüklediklerini belirttiler) sonrasında yazılım genelde alıyordu ama sorunu çözer servis, gelişmeleri bildirirseniz seviniriz.

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
evet bazen mb211 de sıkıntılar yaşanıyor, aslında servis şunu deneseydi, belkide denemişlerdirdir, factory reset , (yorumlara bakarsanız yükleyemeynler böyle yapınca yüklediklerini belirttiler) sonrasında yazılım genelde alıyordu ama sorunu çözer servis, gelişmeleri bildirirseniz seviniriz.
Zaten ben teknovest'in verdiği full yazılımın yüklenmesini sağlamıştım ama ona rağmen sinyal alamıyordu tv.

K Çevrimdışı

koza42

Yeni Üye
1 Nis 2019
23
34
Mevcut carbon versiyon yazılım vardı. İlk kurulum ile televizyonu sıfırlamadan yükseltmeyi denedim ancak başarısız oluyordu. Sıfırladıktan sonra sorunsuz yükselttim. Titanium yükseltmeyi de denedim o da sorunsuz çalıştı. Titanium versiyon daha çok hoşuma gitti görsel olarak. Keşke Vestel şu güncellemeleri internet bağlantısı ile ya da uydu üzerinden otomatik veya elle yapma imkanı verseydi. Güncelleme ile hangi hatalar düzeltildi, hangi yenilikler geldi bilmiyoruz. Tüketiciyi bilgilendirmeleri güzel olur. Emek verenlere teşekkürler.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Mevcut carbon versiyon yazılım vardı. İlk kurulum ile televizyonu sıfırlamadan yükseltmeyi denedim ancak başarısız oluyordu. Sıfırladıktan sonra sorunsuz yükselttim. Titanium yükseltmeyi de denedim o da sorunsuz çalıştı. Titanium versiyon daha çok hoşuma gitti görsel olarak. Keşke Vestel şu güncellemeleri internet bağlantısı ile ya da uydu üzerinden otomatik veya elle yapma imkanı verseydi. Güncelleme ile hangi hatalar düzeltildi, hangi yenilikler geldi bilmiyoruz. Tüketiciyi bilgilendirmeleri güzel olur. Emek verenlere teşekkürler.
Hangi kart için bahsetmiştiniz kardeşim ? bide internetten güncelleme riskli ya en iyisini vestel yapıyor bence Flaşla yazılımı yükseltme

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
... Güncelleme ile hangi hatalar düzeltildi, hangi yenilikler geldi bilmiyoruz. Tüketiciyi bilgilendirmeleri güzel olur.
Bu yazdığını 2014-16 yıllarında defalarca yazmıştım,körü körüne yükleme yapıyoruz,aynı firmanın ürettiği farklı ülkelerdeki markalarda bunu yazıyorlar,kullanıcılar yükleme yapmadan nedir - ne değildir görüyorlar (change-log)

A Çevrimdışı

albaywolf

Aktif Üye
17 Mar 2019
202
37
Benim televizyona birkaç ay önce internetten güncelleme uyarısı geldi onayladım güncelledi. Şimdiki versiyonu 1.31.2.3 olarak görünüyor. 0.69.4.0 daha mı yeni bir yazılım?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt