mb211 Yeni Yazılım

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
F fikoloji 0.69.7.0 güncelleme geri mi çekildi. Başlıktan silmişsinizde. Bir de kanallar kesildi bunla alakalımıdır acaba ?

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
F fikoloji hocam çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Bu 0.69.7.0 yazılımında sıkıntı var galiba. Şimdi sorunun olduğu televizyona uzağım, uzaktayım. Yani oraya gittikçe güncellemeleri fln yapıyordum. Bu son güncellemeyide yaptım 1 hafta içinde kanallar kesildi. Şu an orada değilim, bir uyducu gelip bakmış kafasına göre anakart yanık, elektrik geçmiyor demiş, göz kararı açıp bakmadan. Televizyon açılıyor hiçbir sorun yok. Sizden ricam 17MB211 0.69.4.0 full yazılım bulabilirmisiniz yüklemek için en kısa zamanda oraya gidip bakmam lazım. Birde sizin bilginiz vardır bu televizyoncunun dediği gibi bir şey varmıdır ? Bana başından savmış gibi geldi.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

A Ado hocam yukarıda yazdığımla ilgili sizinde bir bilginiz varmıdır yardımcı olabilirmisiniz ?

IMG-20190320-WA0014.jpg

Hocam yardımci olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
F fikoloji hocam çok acil yardımınıza ihtiyacım var. Bu 0.69.7.0 yazılımında sıkıntı var galiba. Şimdi sorunun olduğu televizyona uzağım, uzaktayım. Yani oraya gittikçe güncellemeleri fln yapıyordum. Bu son güncellemeyide yaptım 1 hafta içinde kanallar kesildi. Şu an orada değilim, bir uyducu gelip bakmış kafasına göre anakart yanık, elektrik geçmiyor demiş, göz kararı açıp bakmadan. Televizyon açılıyor hiçbir sorun yok. Sizden ricam 17MB211 0.69.4.0 full yazılım bulabilirmisiniz yüklemek için en kısa zamanda oraya gidip bakmam lazım. Birde sizin bilginiz vardır bu televizyoncunun dediği gibi bir şey varmıdır ? Bana başından savmış gibi geldi.

A Ado hocam yukarıda yazdığımla ilgili sizinde bir bilginiz varmıdır yardımcı olabilirmisiniz ?

IMG-20190320-WA0014.jpg

Hocam yardımci olabilirseniz çok sevinirim.
TEKNOwest teknovest mobildeyim yardımcı olur musun

oseofwar Çevrimdışı

oseofwar

Aktif Üye
24 Haz 2018
81
25
Tamam o olsun var ise.

TEKNOwest teknovest sizce sinyal sorunu yazılımsal olabilirmi ? Son güncellemeden sonra kanallar gitti. Televizyoncu gelmiş bakmış uydu sağlam diyip kafasına göre anakart yanık, elektrik geçmiyor demiş. Tv'nin açılmasında hiçbir sorun yok ama sadece sinyal bulmuyor.

Merak ettiğim için sordum

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt