MB140 Yeni Yazılım

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba hocam öncelikle bilgilendirmeniz için teşekkürler. Bir şey sormak istiyorum. Jvc marka tv var mb140 anakartlı ve yükseltme yapmak için 1.38 olduktan sonra carbon ya da titanium olması farkeder mi acaba ikisinden birisini yüklesek olur mu ?
Teşekkürler.
Şu an hangisinde ?
İstersen dediğim gibi menü 4725 yapıp çıkan resmi ekleyin yardımcı olayim. Menü olmassa home tuşu ile deneyin

T Çevrimdışı

tavsiyexyz

Yeni Üye
3 Haz 2019
4
Şu an hangisinde ?
İstersen dediğim gibi menü 4725 yapıp çıkan resmi ekleyin yardımcı olayim. Menü olmassa home tuşu ile deneyin
Az once transition yazilimini 1505 ile yukledim. Ancak 1.38 olan yazilimi fise takip ok tusuna basarak yukleyemiyorum. Fise takar takmaz once logo ile aciliyor sonra bekleme moduna geciyor her zamanki gibi. Bu durumda ne yapabilirim ?
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Az once transition yazilimini 1505 ile yukledim. Ancak 1.38 olan yazilimi fise takip ok tusuna basarak yukleyemiyorum. Fise takar takmaz once logo ile aciliyor sonra bekleme moduna geciyor her zamanki gibi. Bu durumda ne yapabilirim ?
Usb ntfs olarak kalmis. Fat32 olarak bicimlendirip tekrar denedim ve bu sefer logo gelmeden kapali sekilde led isigi yanip sonmeye basladi surekli. Ancak 15-20 dkdir bu sekilde kaldi bir hareketlilik yok.

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Usb ntfs olarak kalmis. Fat32 olarak bicimlendirip tekrar denedim ve bu sefer logo gelmeden kapali sekilde led isigi yanip sonmeye basladi surekli. Ancak 15-20 dkdir bu sekilde kaldi bir hareketlilik yok.
Son durum nedir ?

smili72 Çevrimdışı

smili72 

Süper Üye
6 Mar 2018
1,532
52
ustam benim sorunum seg lcd tv televizyonu fişini takınca televizyon hemen açılıyor stanby konumu geçmiyor çözümü var mı
fisi takmadan once kumandanin ok tusuna basili tutarak fisi takin tvnin standby isigi on taraftski isik hizli hizli yanip sonecektir daha ok tusunu birakmiyoruz isik yanip sonme hizi yavasladiginda ok tusuna basmayi birakip tvnin acilmasini bekleyiniz

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

manofvalour

Yeni Üye
4 Ağu 2019
11
39
HI-LEVEL 43HL560 var, v1.38.23.0 Core yazılımdan Vestel QUI Core Update V2.26.0.0 yazılımına menü1505 yaparak geçiş yaptım şu an herşey iyi :)

Emeği geçen herkese teşekkürler,

DİKKAT: v1 yazılımdan v2 yazılımına her halikürda geçebilirsiniz "demiyorum", yazılım yüklemek her zaman riskli bir iştir

Lütfen önce elektronik konusunda tecrübeli ustalarımıza sorunuz

T Çevrimdışı

tnurdag

Yeni Üye
5 Ağu 2019
2
46
teşekkürler

dosya yüklemesi yok hocam

Transition yazılımı dosya boş diyor hocam.bakarmısınız

Son düzenleme:
M Çevrimdışı

manofvalour

Yeni Üye
4 Ağu 2019
11
39
Buyrun tnurdag,

MB140 Ara(Transition) Core Yazılım

Yazılımı yükleme konusunda sorumluluk size aittir

T tnurdag,

mb60 içerikli başka bir konu altında yazılım sormuşsunuz;

yüklenen transition yazılım mb140 içindir !

lütfen yüklemeden önce menü 4725 yapıp kontrol ediniz

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt