Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
P Çevrimdışı

Pakito

Yeni Üye
5 Kas 2019
24
40
bugün başıma gelen olay kırmızı ışıkta kaldı. araştırırken sizin forumunuzu buldum teşekkürler.

A Çevrimdışı

Alex76 

Yeni Üye
20 Nis 2019
39
47
A Alex76, farklı bellekle denermisin
Merhabalar
Dün bu durumla alakalı birçok yazılım denedim denemelerim sonucunda şu kanıya vardım ve aynı sorunu yaşayan olursa bu şekilde yapsın eğer deniyeceğiniz birden fazla yazılım dosyası varsa flash ı her defasında formatlayıp dosyaları yükleyin ve işleme bu şekilde devam edin ben bir kez formatlayıp ve her dosya için silip yeni dosyayı flash a yüklüyordum ve yazılım bir türlü sonlanmıyordu son kez formatlayıp yazılımı yükledim hiçbir sorun çıkmadan son derece güzel bir şekilde yüklendi çok teşekkür ederim arkadaşım yardımların ve emeğin için.

E Çevrimdışı

enzoferrari

Yeni Üye
29 Ağu 2018
8
40
eprom proglamlayıcıyla atılabiliyor mu usb ile bir türlü başlatamadım
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

usb seçiyormuş. farklı bir usb ile oldu

Son düzenleme:
Y Çevrimdışı

yıldıray acar

Yeni Üye
17 Haz 2019
5
45
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?

teşekkürler

T Çevrimdışı

ta4cga

Yeni Üye
29 Tem 2019
8
49
Evet sevgili tavsiyeforumu üyelerimiz ve bizi dışarıdan takip eden ama üye olmaya cesaret edemediği halde yazılımlarımızdan faydalanan değerli esnaf arkadaşlar, Hepinize hayırlı olsun diyor ve TEKNOwest teknovest ustama teşekkür ediyorum.

Bu tarz konuları AVANTAJ olarak görüp anında paraya çevirmeye çalışan kitlelere inat, bizler tavsiyeforumu ailesi olarak bütün kaynaklarımızı sizler için ve halka açık mecralarda paylaşmaya devam edeceğiz.

Bilenler bilir, MB82 anakartlarımızda kullanılan kurtarma yazılımları sayesinde birçok üyemizi, servislere para vermekten kurtarmıştık.

Yine daha önceki açıklamalarımı takip edenler bilirler ki MB140 anakart aslında MB82 anakartların devam niteliğini taşır.

MB82 ithal teknoloji, MB140 ise tamamen yerli mühendislik ile üretilen anakartlar dı. Nasıl ki MB82 de yazılım desteğine ihtiyaç duyuldu ise, elbette MB140 anakartımızda da bu desteğe ihtiyacımız vardı.

Her ne kadar birçok konuda eleştiriyor olsak da, VESTEL markasına buradan bir kere daha teşekkürlerimi iletmek istiyorum zira adamlar durmuyor, çalışmaya devam ediyor.

Benim bundan sonraki beklentim, Bakalım MB130 anakartların yerine ne gelecek ? ?
tsk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt