MB130P Youtube gitti

S Çevrimdışı

Swift 

Aktif Üye
26 Eyl 2018
439
Merhabalar,

40UD8400 model MB130P anakartlı cihazımda 3.62.35.1 yazılımı yüklü. Baştan beri düzgün ve gayet hızlı çalışan Youtube uygulaması bugün gitti. Açılışta uygulama marketine yönlendiriyor ve geçici olarak web üzerinden açıyor. Görüntüler aşağıda.

Donanımsal yetersizlik olduğunu sanmıyorum, belli ki bir yazılımsal sorun var. Aylardır ne yazılım yükledim ne de kurcaladım bu aarada. Fikri olan var mı?

IMG_6816.jpg
IMG_6817.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
güncel youtube yükleyin diyor youtube versiyonuz eski vestel,den güncelleme gelirse çalışır güncel yazılım lazım

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
Aybı sorun bende de var dostum bu sabah oldu...
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Webapptester den şu adresi yazıp kaydettim. yazdım ve sorun düzeldi giriyor.

Son düzenleme:
hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721

MB130 anakartlara ssh ve ftp bağlantısı yapmak mümkün olsaydı bi'şeyler yapılabilirdi belki. Profil dosyasıyla zor gibi.
Büyük ihtimalle birsey cikmayacaktir ama ben farkli profilleri mb130s e yükleyip deneme yapmayi planliyorum..Anakarti bozmadan önce bos bir zamanda mb230 kiyaslamasini bitirmem lazim:).,dün bir üye lemon lemon mb130t profili paylasacakti aksam unuttu sanirim.

Kendook Çevrimdışı

Kendook 

Aktif Üye
28 Nis 2020
60
ikiside var hocam true işe başlayan başka bir şey daha var düşük çözünürlüklü içeriklerde yırtılmaları önlüyormuş profili paylaşcam merak etmeyim
Hocam ben de MB130E anakart var bu verdiğiniz profil dosyasını yüklesem bir sorun çıkar mi Truflow Microdimming özellikleri gelir mi tv ye?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt