MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
K Çevrimdışı

Kashmir

Aktif Üye
23 May 2018
69
44
renk konusunda 3.62.24 yazılımından daha iyi bir sürüm var mı ? aslında bu sürümden memnunum fakat tv nin fişini çekince ip ayarları resetleniyor.

Renk konusundan en iyi yazılım.24 versiyon.Ama resetleme sorunu var dediğiniz gibi.
O sorunun düzeltildiği yazılım .35 versiyon ama renkler .24 kadar iyi değil.Şu ikisini kombinleyip bir yazılım yapamadılar. .43 de hayal kırıklığı

konurcan Çevrimdışı

konurcan

Yeni Üye
13 Mar 2019
30
39
renk konusunda 3.62.24 yazılımından daha iyi bir sürüm var mı ? aslında bu sürümden memnunum fakat tv nin fişini çekince ip ayarları resetleniyor.
IP resetlenmesi dışında bir problemi var mı yazılımın? Ben dinamik kullanıyorum zaten, tek sorun oysa .35 den .24 e döneyim.

M Çevrimdışı

mgk19 

Aktif Üye
31 Mar 2018
51
37
3.62.43.0 yükledim ve YouTube da değişik bir sorun gördüm. Video oynarken biliyorsunuz belli süre reklam sayfası açılıyor. Bu reklamı geçme(reklamı atla) süresi dolmadan TV diğer video ya geçmeye başlıyor. Aslında önceki video daha yarısında bile değilken reklam sırasında diğer videoya atlama sorunu yaşıyorum . Birde başka bir sorunum da (yeni yazılım öncesinde vardı) kumanda dan TV açma tuşuna basıyorum alttaki standby ışığı yanıp sönüyor ama TV açılmıyor. Fişi çekip takmam gerekiyor. Bu son sorun neyden kaynaklanmaktadır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
3.62.43.0 yükledim ve YouTube da değişik bir sorun gördüm. Video oynarken biliyorsunuz belli süre reklam sayfası açılıyor. Bu reklamı geçme(reklamı atla) süresi dolmadan TV diğer video ya geçmeye başlıyor. Aslında önceki video daha yarısında bile değilken reklam sırasında diğer videoya atlama sorunu yaşıyorum . Birde başka bir sorunum da (yeni yazılım öncesinde vardı) kumanda dan TV açma tuşuna basıyorum alttaki standby ışığı yanıp sönüyor ama TV açılmıyor. Fişi çekip takmam gerekiyor. Bu son sorun neyden kaynaklanmaktadır?
Ana kart kaynaklı problem olabilir bı servise gostermenizde fayda var

A Çevrimdışı

apollonx

Aktif Üye
3 Mar 2018
140
Kumanda olayı benim MB130 anakartlı iki tv'de de oluyor malesef (VESTEL 55UD9460, JVC 65VU83T). Fişi söküp takınca anca düzeliyor. Tabi bu kumanda sorunumu anakart sorunumu bilmiyorum.

A Çevrimdışı

a.sevincik

Yeni Üye
28 May 2019
3
33
Ben Vestel ud8400 televizyon kullanıyorum V3 sürümü var ben bunu V4 veya V5 QUi menu yazılımı atabilirmiyim ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt