MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C Çevrimdışı

Cepciniz83

Yeni Üye
27 Şub 2019
2
41
Çok teşekkür ederim. Bu yazılım vestel 55ud8400 modeline oluyor mu acaba.
Yazılımı şöyle şu an ve çok problemli

8xv6uw.jpg

E Çevrimdışı

erence

Yeni Üye
6 Haz 2018
24
47
Elinize emeğinize sağlık.
F fikoloji üstadım, bende 50 inc JVC var ve yazılımı 3,62,13. Bunun üzerine 3.62.35 i core olarak atsam bir sıkıntı çıkarmı?

Son düzenleme:
K Çevrimdışı

kitaplardaarama

Yeni Üye
17 Tem 2018
5
33
merhaba F fikoloji ,

jvc 50 uhd tv'me core jvc yazılımını güncelledim ve internete bağlanamama sorunu yaşıyorum. aslında şöyle, cihaz ayarlardan internete bağlı görünüyor fakat bir uygulama açmayı denediğimde internete bağlanamıyor uyarısı ile karşılaşıyorum.

fişi çekip takmayı denedim, modemi kapatıp açtım. sorun yine de tv'de görünüyor. güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu ve 3.62.4 yani ilk aldığımdaki sürümü kullanıyordum. sizce sürümde geri dönüş yapmalı mıyım? yoksa başka bir çözüm uygulanabilir mi?

teşekkürler.

K Çevrimdışı

kitaplardaarama

Yeni Üye
17 Tem 2018
5
33
merhaba F fikoloji ,

jvc 50 uhd tv'me core jvc yazılımını güncelledim ve internete bağlanamama sorunu yaşıyorum. aslında şöyle, cihaz ayarlardan internete bağlı görünüyor fakat bir uygulama açmayı denediğimde internete bağlanamıyor uyarısı ile karşılaşıyorum.

fişi çekip takmayı denedim, modemi kapatıp açtım. sorun yine de tv'de görünüyor. güncellemeden önce böyle bir sorunum yoktu ve 3.62.4 yani ilk aldığımdaki sürümü kullanıyordum. sizce sürümde geri dönüş yapmalı mıyım? yoksa başka bir çözüm uygulanabilir mi?

teşekkürler.

internet sorunu kendiliğinden çözüldü.

jvc 50uhd tv'lerde pvrready nasıl çalışıyor arkadaşlar? denilen her şeyi yaptım. yazılımı tvye aktardım. şimdi yayını nasıl kaydedebilirim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
K Çevrimdışı

kitaplardaarama

Yeni Üye
17 Tem 2018
5
33

teşekkürler hocam fakat gönderdiğiniz konuyu detaylı incelememe rağmen sorunumun çözümünü bulamadım.

ben bu jvc tv'ye pvr ı aktif edip modlama yaptım ama aktifleşip aktifleşmediğini göremiyorum. denilen her şeyi eksiksiz yaptım. adımlarda hiçbir sıkıntı olmadı.

kaydı nereden yapabiliyorum denemek amaçlı? ya da olmadığını nereden anlayabilirim?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teşekkürler hocam fakat gönderdiğiniz konuyu detaylı incelememe rağmen sorunumun çözümünü bulamadım.

ben bu jvc tv'ye pvr ı aktif edip modlama yaptım ama aktifleşip aktifleşmediğini göremiyorum. denilen her şeyi eksiksiz yaptım. adımlarda hiçbir sıkıntı olmadı.

kaydı nereden yapabiliyorum denemek amaçlı? ya da olmadığını nereden anlayabilirim?
İşte o yüzden o konuya yönlendirdim sorunu orada dile getirirsen modlama yapan arkadaşlar yardımcı olur. Misal 10 senedir vesteldeyim inan daha 1 kere modlama yapmadım ?

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
42

usb yi takıp yayın izlenirken kayıt tuşu yayın kaydetmeye başlıyor, stop tuşu durduruyor.

tv den ve pc den izlenebiliyor.

İşte o yüzden o konuya yönlendirdim sorunu orada dile getirirsen modlama yapan arkadaşlar yardımcı olur. Misal 10 senedir vesteldeyim inan daha 1 kere modlama yapmadım ?

konuyu hemen her gün tıkıldatmaktan gınaa geldi.

"oooo yeni yazılım mı_? alırım bi dal_!!"

demek için sabırSIZLANIYORU(Z)M... :) F fikoloji

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
usb yi takıp yayın izlenirken kayıt tuşu yayın kaydetmeye başlıyor, stop tuşu durduruyor.

tv den ve pc den izlenebiliyor.

konuyu hemen her gün tıkıldatmaktan gınaa geldi.

"oooo yeni yazılım mı_? alırım bi dal_!!"

demek için sabırSIZLANIYORU(Z)M... :sirit F fikoloji
bizde bekliyoruz. ama şu an görünürde yazılım yok çünkü stabil çalışıyor :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt