MB130 V3 serisi Yeni Yazılım

mb130 hangi versiyon yazılım başarılı ?

• Kullanılan toplam oy
    414
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Selamlar cihazım 65ud8900 mb130 kartlı. bu gün daha 3. günü ilk geldiğinde youtube netfilix hepsine sorunsuz bağlanıyodum ama şuan smart bölümünde hiç birini açmıyo. birde smart bölümünden geri gelip normal yayına geçmek istediğimde kilitlenip tv kendini yeniden başlatıyor. bu durum yazılım ile mi alakalıdır sizce servis çağırmammı gerekir ? yardımcı olursanız sevinirim.

20190223_012612.jpg
mümkünse video da çek elinde bulunsun. ama onlarda ilk başta 3.62.35 yazılımını yükleyecekler

B Çevrimdışı

barbarosp

Yeni Üye
8 Mar 2018
13
65ud8900 mb130 vestel tv me yükledim, fikoloji beyin yönlendirmesiyle. Eski versiyonum 3.62.25 idi. Sorunlar düzeldi mi henüz test edemedim ama kesinlik görüntü kalitesi düştü, kesinlik azaldı. Renklerde de saturation ı basmışlar maviler patlıyor. İlk 5 dk izlenimlerim bunlar.

2 Çevrimdışı

2fast4u

Yeni Üye
20 Şub 2019
11
46
65ud8900 mb130 vestel tv me yükledim, fikoloji beyin yönlendirmesiyle. Eski versiyonum 3.62.25 idi. Sorunlar düzeldi mi henüz test edemedim ama kesinlik görüntü kalitesi düştü, kesinlik azaldı. Renklerde de saturation ı basmışlar maviler patlıyor. İlk 5 dk izlenimlerim bunlar.
Bence son güncellemeyle renkler daha canlı ve daha pürüzsüz bir görüntü veriyor gibi geldi. tabi ben eski bir kullanıcısı değilim cihazın.Bu arada F fikoloji hocam ben yüklemedim tvnin başına iş gelmesin diye,servis aradım kullanıcı hatası ise servis ücreti alırız dediler ,birazda bu yüzden dokunmak istemedim :) gelip sizinde söylediğiniz gibi burdaki son çıkan versiyonu yüklediler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bence son güncellemeyle renkler daha canlı ve daha pürüzsüz bir görüntü veriyor gibi geldi. tabi ben eski bir kullanıcısı değilim cihazın.Bu arada F fikoloji hocam ben yüklemedim tvnin başına iş gelmesin diye,servis aradım kullanıcı hatası ise servis ücreti alırız dediler ,birazda bu yüzden dokunmak istemedim :sirit gelip sizinde söylediğiniz gibi burdaki son çıkan versiyonu yüklediler.
iyi yapmışsın :)

Y Çevrimdışı

Yasin Güçlü

Yeni Üye
9 Haz 2018
4
47
b130 jvc smart 3.62.35 yazılım linki:
tesekkur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Herkese selam,
Yazılım yüklemek her zaman risktir ve bu kullancının sorumluluğundadır.

mb130 3.62.35 yazılımı eklenmiştir. core güncelleme yazılım yükleme anlatım;tıklayınız
diğer mb 130 yazılım versiyonları için: tıklayınız

MB130 TOSHİBA VE SMARTSIZ MB130 HARİÇ YÜKLEME İÇİN GEÇERLİDİR

17mb130 carbon 3.62.35 - 17mb130 tianium 3.62.35 - 17mb130 hitachi smart 3.62.35 - 17mb130 jvc smart 3.62.35 yazılım linki:

[Hidden content]

güncelleme ardından bu zamana kadar beğenediğiniz yazılım versiyonuna oy kullanarak yeni yükleyicilere faydada bulunmak için lütfen anketimize oy veriniz.
oy değişme hakkınız olduğu için yeni versiyonlarda düzenleyebilirsiniz.
teşekkürler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri