MB120 KURTARMA DOSYALARI VE ANLATIMI

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Gizli Metin Beyeni butonuna tıkladığınızda açılacaktır
mb120 panel dosyaları

mb120 gerekli dosyalar

Eğer profil dosyası ile bilgisizce oynadınıysanız olası arızalar durumunda vermiş olduğum dosyaları indiriniz. ilk olarak gerekli dosyalardaki linki indirip klasöre çıkarınız daha sonra içerisindeki dosyaları atabilmeniz için edit programı ile ftp kurmalısınız. tv ip adresin igirdikten sonra ilk olarak telneti etkinleştirin daha onra ftp etinkinleştirin

3ac31c6f2f5fe28f0.png

ftp etinkinleştikten cof klasörüne gelin mb120t içinden çıkan tüm dosyaları klasöre atın

1d534d2fb8498e602.png

sonra sırası ile conf/config/panel/ klasörlerine gelin panel klasörü içerisine dosyadan çıkan 2 adet dosyayı atın

267abaceee5d28985.png

Geçmiş olsun =)

Deimos Deimos

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,739
Eline koluna sağlık çok güzel bir çalışma oldu.

linkler ölmesin diye forum/kaynaklara tasindi.

Son düzenleme:
Deimos Çevrimdışı

Deimos

VIP
6 Nis 2018
744
Eline sağlık usta :) "Eğer profil dosyası ile bilgisizce oynadınıysanız" Bilgili oynadım ama TV desteklemiyormuş şansıma :sirit 2018 de yedek aldığım Profil dosyasını ben geri yüklemiştim. Yapamadığım SPİ dosyasının yedeği olmadığı için atamadım.İndirdim :affet

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Eline sağlık usta :) "Eğer profil dosyası ile bilgisizce oynadınıysanız" Bilgili oynadım ama TV desteklemiyormuş şansıma :sirit 2018 de yedek aldığım Profil dosyasını ben geri yüklemiştim. Yapamadığım SPİ dosyasının yedeği olmadığı için atamadım.İndirdim :affet
:) beni dinlediğiniz için teşekkür ederim ,ben zaten yükleyin demiştim her zaman :hihi

ytigi Çevrimdışı

ytigi 

VIP
4 Nis 2019
435
37
Silinirse ben atarım yine aslında dump ta alıp koymak lazım TV 65inç indir sök tak 😅

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Beni kandırdılar ya alırken tvler 10 metre gerideydi mağazada satıcının ordan bakınca gözlerde bozuk şu iyiymiş deism eve geldi kocaman TV dedim ben bunu ne yapacağım abi aldın artık deis kurdu adam
65 inç :) bizim tv onun yanında çocuk gibi kalır :)

Geri
Üst Alt