MB120 için Exxen, Bein Connect

A Çevrimdışı

akumut

Aktif Üye
13 Mar 2021
100
25
mb120 anakart televizyonumda youtube blutv ve netflix dışında hiç bir şey yok hani yok exxen vestelde yok bein connect vestelde diye görüyoruz ama bunu yüklemenin bir yolu yok mu
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

özellikle tivibu go da olursa efsane olur
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

ayrıca modlama nedir ve neler getirir işimi görür mü acaba

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Modlama TV de olup ta lisans nedeni ile kullanıcıya kapalı olan özellik ve uygulamaları açma yöntemidir.
Exen için şu anda mb120 de bu anlaşma henüz yok yada olmayacak.
Bein connet de aynı şekilde geçerli TV üretildiği yıllarda digiturk play vardı bunu modlama ile açsanız bile eski uygulama olduğu için iş göremeyecektir.
Android box öneririz

A Çevrimdışı

akumut

Aktif Üye
13 Mar 2021
100
25
Modlama TV de olup ta lisans nedeni ile kullanıcıya kapalı olan özellik ve uygulamaları açma yöntemidir.
Exen için şu anda mb120 de bu anlaşma henüz yok yada olmayacak.
Bein connet de aynı şekilde geçerli TV üretildiği yıllarda digiturk play vardı bunu modlama ile açsanız bile eski uygulama olduğu için iş göremeyecektir.
Android box öneririz
tv modelim 40UB8900miş şimdi öğrendim modlama ile tivibu go getirmek mümkün mü

I Çevrimdışı

impressivemercy 

Yeni Üye
4 May 2020
13
37
Benzer bir dert bende de var mb120 için. Tv modelim 55UA9400 bu tv üzerinden iptv izlemek istiyorum. Bazı test yayınları izledim vewd içindeki ssiptv uygulamasından ama neredeyse çamur gibi görüntü alıyorum. Bu arada internet hızım ortalama 50mbit üzerinde ama tvde hızı maksimum 16mbit görüyorum. Kablolu 2.4 ve 5ghz denedim sonuç aynı. Tv nin kendi donanımıyla iptv izleyebilir miyim yoksa android box mutlaka almalı mıyım

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Benzer bir dert bende de var mb120 için. Tv modelim 55UA9400 bu tv üzerinden iptv izlemek istiyorum. Bazı test yayınları izledim vewd içindeki ssiptv uygulamasından ama neredeyse çamur gibi görüntü alıyorum. Bu arada internet hızım ortalama 50mbit üzerinde ama tvde hızı maksimum 16mbit görüyorum. Kablolu 2.4 ve 5ghz denedim sonuç aynı. Tv nin kendi donanımıyla iptv izleyebilir miyim yoksa android box mutlaka almalı mıyım
TV'yi ethernet üzerinden modeme kablo ile bağlayıp öyle deneyin.
IPTV sunucusunda sorun yoksa wi-fi kaynaklıdır sorun.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Modlama ile gelse bile ne kadar başarılı çalışır orası muamma.
Modlama ile geleceğini sanmıyorum.
Vestel o anakartlar için de lisans öderse, anakartlar da o servisleri çalıştırabilecek durumdaysa, gelir.
En sağlıklısı harici Android box almanız.
Xiaomi Mi Box S gibi lisanslı kutu alırsanız hepsi muhtemelen çalışır.

I Çevrimdışı

impressivemercy 

Yeni Üye
4 May 2020
13
37
Ethernet üzerinden bağlantı sağlandığımda wifi den daha düşük bir hız alıyorum. Bu arada youtube da download hızını 35mbps civarında görüyorum şu anda wifi ile ama tv menüsündeki hız testinde hala 16mbps yazıyor. Sanırım tv donanımıyla ilgili bir problem. Yerli malı bizi yaktı yine. son 4 yıldır uydu kanalları ve youtube dışında hiçbir işime yaramayan tv yi dediğiniz gibi android box la kullanmaya başlayabilirim sanırım.

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Ethernet üzerinden bağlantı sağlandığımda wifi den daha düşük bir hız alıyorum. Bu arada youtube da download hızını 35mbps civarında görüyorum şu anda wifi ile ama tv menüsündeki hız testinde hala 16mbps yazıyor. Sanırım tv donanımıyla ilgili bir problem. Yerli malı bizi yaktı yine. son 4 yıldır uydu kanalları ve youtube dışında hiçbir işime yaramayan tv yi dediğiniz gibi android box la kullanmaya başlayabilirim sanırım.
Test sunucusu kaynaklı olabilir.
Vestel maalesef işin ucuzuna kaçıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt