MB120 Anakartı Netflix Sorunu İçin Yardım

M Çevrimdışı

Mahir1234 

Yeni Üye
17 Şub 2019
29
28
Merhabalar,
MB120 ana kartlı bir vestel televizyona sahibim. bu televizyondan netflix'e girip film dizi izlemek istiyorum. İlk başlarda ui-800-2 hatası alıyordum ve netflix açılmıyordu. bu siteden bi abimiz ( @labnet )yardımcı oldu ve bu sorunu aştık fakat bu seferde kim izliyor seçeneğinde donmaya başladı. buradan sonra @fikoloji hocamdan full yazılım alıp yükledim fakat sorun yine devam etmeye devam etti. Sadece birkaç defa netflixe girip film seçebildim fakat film yüklenirken yine donup kapanıyor. Acaba bu tv de netflix izlemem mümkün mü yoksa bi hayal mi ana kart mı arızalı? bu arada netflix esn gözükmğyor sorunun kaynağı bu olabilir mi yardımlarınızı ve görüşlerinizi bekliyorum yardımcı olursanız çok sevinirim :)

IMG_3795.jpg
IMG_3796.jpg
IMG_3797.jpg

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Tekrardan ful yazılım yükleyip servis çağırın onlar baksın. Anakarttan felansa hallederler diye tahmin ediyorum garantisi varsa

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Eger Tv nin önceki hata mesajini aldiginizdaki haline dönme imkani varsa (factory reset yardimci olur belki) hatayi asagidaki sekilde düzeltebileceginiz bilgisi var Netflixin yardim sayfasinda.Ayrica hatanin nasil düzeltilecegi ile ilgili youtube da video da var olumlu geri bildirimler almis yorum kisminda.Denemek isterseniz;

-Netflix ui-800-2 kodu, Netflix'e zaten eski hesap bilgileri olan bir cihazla erişmeye çalıştığınızda oluşur.Tv de Netflix hesabinizi önce sifirlamaniz gerekiyor.

-Netflix uygulaması hata ekranından, Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Ayrıntı'yı seçin ve 2. adıma gidin. Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Bilgi seçeneği görüntülenmiyorsa, aşağıdaki adımları takip edin.
Yukarı gidin ve Ayarlar'ı veya dişli simgesini seçin. Ardından 2. adıma gidin. Ayarlar seçeneği veya dişli simgesi görüntülenmiyorsa, aşağıdaki adımları izleyin.
Aşağıdaki sıraya girmek için uzaktan kumandadaki ok tuşlarını kullanarak devre dışı bırakma ekranını açın:
üst, üst, alt, alt, sol, sağ, sol, sağ, üst, üst, üst, üst
Sıfırla'yı seçin.

-Sıfırlama görünmezse, Oturumu kapat veya Devre Dışı Bırak seçeneğini seçin.
Çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapın ve Netflix oynatmayı tekrar deneyin.

M Çevrimdışı

Mahir1234 

Yeni Üye
17 Şub 2019
29
28
Tekrardan ful yazılım yükleyip servis çağırın onlar baksın. Anakarttan felansa hallederler diye tahmin ediyorum garantisi varsa
Hocam TV’nim garanti süresi bitti maalesef
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Eger Tv nin önceki hata mesajini aldiginizdaki haline dönme imkani varsa (factory reset yardimci olur belki) hatayi asagidaki sekilde düzeltebileceginiz bilgisi var Netflixin yardim sayfasinda.Ayrica hatanin nasil düzeltilecegi ile ilgili youtube da video da var olumlu geri bildirimler almis yorum kisminda.Denemek isterseniz;

-Netflix ui-800-2 kodu, Netflix'e zaten eski hesap bilgileri olan bir cihazla erişmeye çalıştığınızda oluşur.Tv de Netflix hesabinizi önce sifirlamaniz gerekiyor.

-Netflix uygulaması hata ekranından, Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Ayrıntı'yı seçin ve 2. adıma gidin. Daha Fazla Bilgi veya Daha Fazla Bilgi seçeneği görüntülenmiyorsa, aşağıdaki adımları takip edin.
Yukarı gidin ve Ayarlar'ı veya dişli simgesini seçin. Ardından 2. adıma gidin. Ayarlar seçeneği veya dişli simgesi görüntülenmiyorsa, aşağıdaki adımları izleyin.
Aşağıdaki sıraya girmek için uzaktan kumandadaki ok tuşlarını kullanarak devre dışı bırakma ekranını açın:
üst, üst, alt, alt, sol, sağ, sol, sağ, üst, üst, üst, üst
Sıfırla'yı seçin.

-Sıfırlama görünmezse, Oturumu kapat veya Devre Dışı Bırak seçeneğini seçin.
Çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapın ve Netflix oynatmayı tekrar deneyin.

Hocam bunu denemiştim maalesef olmadı sadece bilgisayardan tv ye uzaktan bağlanıp netflixin bi kaç dosyasını aktarına geçiyorum o bölümü

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Merhabalar,
MB120 ana kartlı bir vestel televizyona sahibim... Sadece birkaç defa netflixe girip film seçebildim fakat film yüklenirken yine donup kapanıyor. Acaba bu tv de netflix izlemem mümkün mü yoksa bi hayal mi ...
Hocam ben açamıyorum ne yaptıysam olmadı
Yardım edecek biri yok mu?
MB120 Anakartlı 48UA9300 4k tv ile Netflix kullanıyorum ben sorunsuz şekilde.
A A.Bozoğlu ;
Keşke nasıl yapıldığını-yapabildiğini de anlatsaydın ,gencimizin adında herkese çok faydası olup,yol gösterilmiş olurdu diye düşünüyorum nacizane fikrim olarak ?

A Çevrimiçi

A.Bozoğlu 

Süper Üye
25 Eki 2017
623
A A.Bozoğlu ;
Keşke nasıl yapıldığını-yapabildiğini de anlatsaydın ,gencimizin adında herkese çok faydası olup,yol gösterilmiş olurdu diye düşünüyorum nacizane fikrim olarak ?
Merhaba üstat ekstra bir şey yapmadım ben forumda A Ado'nun verdiği 2.45.27 versiyon yazılım yüklü netflix direkt olarak geliyordu bu yazılımda. profile dosyasını paylaşabilirim isterseniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt