MB120 49ub8300 ekran yansıtma çalışmıyor

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bu yeni mi oldu daha önce var mıydı yada yazılım değiştirince mi oldu ?
Hocam daha önce ekran yansıtma kullandım. Çalışıyordu fakat son sürüme geçince kullandım mi bilmiyorum. Uzun süre kullanmadım çünkü .
İçimdeki ses son sürümle ilgili diyor.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam daha önce ekran yansıtma kullandım. Çalışıyordu fakat son sürüme geçince kullandım mi bilmiyorum. Uzun süre kullanmadım çünkü .
İçimdeki ses son sürümle ilgili diyor.
Olabilir eski sürüme dönüp denermisin, TV de yeni yazılım sonrası factory reset yaptığını düşünüyorum farklı versiyonları deneyip bilgi veririmisin

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Gerçi alakasız ama modlama yapmamıştın değilmi sevgili sidar2000 sidar2000 ,
Hayir hocam modlama vs yapmadım.sizin verdiğiniz son sürümü kullandım hep :(
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Olabilir eski sürüme dönüp denermisin, TV de yeni yazılım sonrası factory reset yaptığını düşünüyorum farklı versiyonları deneyip bilgi veririmisin
Üstadım bir alt sürüme direk donebilir miyim. Bir sorun olur mu

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Büyük gayretler sonucu sorunu çözdüm. Ama nasıl çözdüğümü anlatırsam sopayla kovayıp döversiniz :haha

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Hocam , ben ayarlar kaynaklardan girmeye çalışıyordum wD açık diyorum girmiyordu Halbuki kumandan direk bir tuş var ona basip WD yi seçip girebilirmisiz . Tam dayakligim :haha
Rica ederim, olurmu öyle şey, ben bile neler yapıyorum (bile yi bilerek yazdım :) ) ama senin adına sevindim yoksa buradan "şöyle yap -böyle yap" diye neler yazacaktık neler :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt