MB100 kartlara PANASONIC 4k TV (TX-48CX400B) Core Yazılımı. Buyrun...

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Baktım arkadaşlar farklı yazılımlar paylaşıyor, ben de bir paylaşımda bulunayım dedim. Bendeki HI-LEVEL UHL-950 üzerinde Yaklaşık 3-4 aydan fazla zamandan beri kullanıyorum. Şimdiye kadar gördüğüm en sorunsuz yazılım diyebilirim. Renk ve keskinlik olarak denediğim birçok vestel yazılımından daha iyi göründü bana. Değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Kullanmaya devam.

[HIDEREPLY] [/HIDEREPLY]

ASEFASDFGASD.jpg

IMG_20181217_195642419.jpg
IMG_20181217_195650799.jpg
IMG_20181217_195708658.jpg
IMG_20181217_195725434.jpg

Son düzenleme:
Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,610
Yükleyecek arkadaşlar sorumluluğun kendilerine ait olduğunu unutmasın.
Bildiğim kadarıyla sadece aynı kart olması durumu kurtarmayabilir. :bilmiyom

Bu arada OSD neredeyse ekranı kaplamış. :hihi

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Bence bu yazılım bozuk;

İkinci resimde kadının gözünü çıkartmış yazılım. Işık sızması var :kiskis

Hatta sızma değil ışık delmesi var, ekranı delip geçmiş :kop,

Eline sağlık kardeşim :ok

Yapma hocam, utandırma bizi. Kullandığım telefonun kapasitesi bu kadar, tost makinesiyle çekseydim daha iyi çekermiş.:haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2. resimde Öyle bir sahne yakalamışım ki, zannedersin bilim-kurgu filmi.

T Çevrimdışı

tartar10 

Aktif Üye
8 Kas 2018
206
44
Teşekkürler. Bu yazılımı yükledikten sonra ayarları tekrar yapmak gerekiyor mu? Otel menüden yedeklediğimiz ayarları yüklersek olmaz sanırım. Ayrıca, smart menü performansı nasıldır? Bilgi verirseniz sevinirim.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yapma hocam, utandırma bizi. Kullandığım telefonun kapasitesi bu kadar, tost makinesiyle çekseydim daha iyi çekermiş.:haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

2. resimde Öyle bir sahne yakalamışım ki, zannedersin bilim-kurgu filmi.

Abi seninki yine iyi. Ben youtube videolarımı, camı kırık Galaxy S4 kamerası ile çekiyorum :kiskis

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Baktım arkadaşlar farklı yazılımlar paylaşıyor, ben de bir paylaşımda bulunayım dedim. Bendeki HI-LEVEL UHL-950 üzerinde Yaklaşık 3-4 aydan fazla zamandan beri kullanıyorum. Şimdiye kadar gördüğüm en sorunsuz yazılım diyebilirim. Renk ve keskinlik olarak denediğim birçok vestel yazılımından daha iyi göründü bana. Değiştirmeyi hiç düşünmüyorum. Kullanmaya devam.

[Gizli içerik]

ASEFASDFGASD.jpg

IMG_20181217_195642419.jpg
IMG_20181217_195650799.jpg
IMG_20181217_195708658.jpg
IMG_20181217_195725434.jpg
tsekkürler

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,268
64
Yükleyecek arkadaşlar sorumluluğun kendilerine ait olduğunu unutmasın.
Bildiğim kadarıyla sadece aynı kart olması durumu kurtarmayabilir
. :bilmiyom
Evet,aynen katılıyorum,gerçi yeni model kartlar ama yinede dikkat edilmeli,DH'de çok gördüm uyumsuzlukları çünkü.,ama yine de tebrik ederim,uyup uymayacağına bakmadan yüklemişsin sevgili hookman:ok

hookman Çevrimdışı

hookman

Aktif Üye
13 Şub 2018
64
Evet,aynen katılıyorum,gerçi yeni model kartlar ama yinede dikkat edilmeli,DH'de çok gördüm uyumsuzlukları çünkü.,ama yine de tebrik ederim,uyup uymayacağına bakmadan yüklemişsin sevgili hookman:ok
Yaklaşık 6-7 ay kadar önce internet üzerinde bir videoda dikkatimi çekmişti, menüler v.s aynıydı. Biraz araştırma yaptım tv nin anten, scart, hdmi hatta usb 3.0 girişleri bile aynı olduğunu görünce yüklemeye karar verdim. Yükledikten sonra fabrika ayarlarına gelip, yeniden kurulum yaptım. O tarihten beri de kullanıyorum ve gayet memnunum, şimdiye kadar birçok farklı yazılım denedim ama inanın renk, kontrast ve hareketli sahne geçişlerinde bariz şekilde fark var, yazılım ile bu kadar fark oluşabileceğini hiç düşünmezdim.
ilk mesajımda 3-4 ay önce yükledim demiştim ama şimdi dikkat ettim de tam 7 ay olmuş, zaman su gibi geçiyor ya....:saskin

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
Yaklaşık 6-7 ay kadar önce internet üzerinde bir videoda dikkatimi çekmişti, menüler v.s aynıydı. Biraz araştırma yaptım tv nin anten, scart, hdmi hatta usb 3.0 girişleri bile aynı olduğunu görünce yüklemeye karar verdim. Yükledikten sonra fabrika ayarlarına gelip, yeniden kurulum yaptım. O tarihten beri de kullanıyorum ve gayet memnunum, şimdiye kadar birçok farklı yazılım denedim ama inanın renk, kontrast ve hareketli sahne geçişlerinde bariz şekilde fark var, yazılım ile bu kadar fark oluşabileceğini hiç düşünmezdim.
ilk mesajımda 3-4 ay önce yükledim demiştim ama şimdi dikkat ettim de tam 7 ay olmuş, zaman su gibi geçiyor ya....:saskin
SMART MENÜ NASIL ACABA.

M Çevrimdışı

murican 

Aktif Üye
7 Tem 2018
130
49
WEDD APP STORE BU YAZILIMDA SMART MENÜDEN KAYBOLDU.ANCAK GÖRÜNTÜ GERÇEKTEN GÜZEL.İP TV İZLENMYOR HERALDE

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri