Matrix 4 Geliyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256
Matrix 4: Keanu Reeves (Neo)ve Carrie-Anne Moss'ın (Trinity) yine başrollerde olacağı merakla beklenen filmin

Ne zaman çekileceği ve vizyona gireceği ise henüz bilinmiyor.

Sadece, Warner Bros filmin "Matrix dünyasında geçeceğini" duyurmakla yetindi.

Screenshot_20190822-203447_Facebook.jpg

oXyGeN Çevrimdışı

oXyGeN

Aktif Üye
25 May 2018
364
Zorlama devam filmleri genelde iyi çıkmaz ama bakalım nasıl birşey olacak:bilmiyom

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bu film hayatımda izlediğim ve her sahnesi her repliği inanılmaz derinlik ve felsefe taşıyan bir film. Karakterler ; Neo, morfeus , ajan Smith , trinity kahin ve diğerleri tam uyumlu karakter rol bakımından. Hele müzikler resmen başka evren açıyor insan ruhunda.
Bu film böyle bitmemeliydi diye 2003 ten beri hep söyledim söylendim. Bazen nette gözüme Matrix 4 le ilgili haberler çarptı yıllarca taki düne kadar bir web sitesinde habere rastlayana kadar .16 yıllık hasret umarım son filmin diğerleri ile uyumlu olması ve bizi sasirtmasi ile son bulur.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,256
Bu film hayatımda izlediğim ve her sahnesi her repliği inanılmaz derinlik ve felsefe taşıyan bir film. Karakterler ; Neo, morfeus , ajan Smith , trinity kahin ve diğerleri tam uyumlu karakter rol bakımından. Hele müzikler resmen başka evren açıyor insan ruhunda.
Bu film böyle bitmemeliydi diye 2003 ten beri hep söyledim söylendim. Bazen nette gözüme Matrix 4 le ilgili haberler çarptı yıllarca taki düne kadar bir web sitesinde habere rastlayana kadar .16 yıllık hasret umarım son filmin diğerleri ile uyumlu olması ve bizi sasirtmasi ile son bulur.
Bu konudaki videolara gozattin mi

F Çevrimdışı

Frenzy 

Aktif Üye
11 Mar 2019
491
40
İlk filmi bizim memleketin yerel kanalında korsan şekilde izlemiştim. Sonra kanaldan bir süre yayın gelmemişti. ? Serinin ikinci filmini ise üniversitede okurken ilk defa sinemaya giderek izlemiştim. Sinemaya ikinci defa gidişim de serinin son filmi için olmuştu. Hatta film beni o kadar içine çekmişti ki, film üzerine nette tonlarca şey okuyup sınıfta filmin felsefesi üzerine sunum bile yapmıştım. Umarım devam filmi de önceki filmlerin üzerine birşeyler koymayı başarır.

A Çevrimdışı

Alonzo 

Aktif Üye
31 Tem 2019
134
jhon wick filmleri ile seri gecen gayette guzel film serisi ile sinemadan kopmayan ne dayı bekleyelim filmi ama bilimkurgu filmler eskiye nazaran
misal end game gibi nokta atısı yapabilmeliki ses getirebilsin

C Çevrimdışı

Crysis

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Gelsin gelsin bi Matrix avatar bir de alakası yok yalnız yazıyım dedim Leon filmi çok kere izlemişimdir.hatta avatar filmi sinemada üç boyutlu ilk ve son izlediğim ?filmdir.

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Bu konudaki videolara gozattin mi

Hocam Matrix demeyin. Hayrandan öteyim herşeyi ile :hihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri