Maşallah Dediğim Üç Gün Yaşamıyor

Samurai Çevrimiçi

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,342
39
Mesela nutella artık Almanya'da satılan kadar lezzetli değil.
Nutella zaten nerdeyse hiç fındık içermiyor, gerek yok 😀
Abdurrahman Tatlıcı Tadıbu %35
Fiskobirlik Nuga %16
Gürsoy %15
Torku Banada %13,5
Nutella %13
Sarelle %13
Danette %13
Ülker Çokokrem %4

Mentollü head and shoulders artık eskisi kadar mentollü değil.
Kepek önleyici şampuanlar artık kepeği pek de önleyemiyor.
Market şampuanına gerek yok. 135 TL'ye aşağıdaki şampuan bazından 500 gr alırsan yaklaşık 1,5 kg şampuan yapabilirsin. 30% şampuan bazı + 70% su. Bunları blender ile karıştırıyorsun oldu bitti. Mis gibi 🙂

Markette satılan ürünlerden çok çok daha güvenli olduğuna emin olabilirsin.

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
Hocam 70 TL'ye artık ancak yarım tost alabiliyorsunuz 😀 Ani yükseliş biraz rahatsız etmiş ama halen 35 mbit ise 300 TL çok pahalı. 390'a 100mbit kullanıyorum.
Haklısınız :) Ama iyi oluyordu hissetmiyordum faturanın varlığını. 3 aylık pazarlık yaptık. 3 daha Millenicom'dayız bakalım.

50 mbit kullanıyoruz Biz eski müşteri olduğumuz halde 344tl ödüyoruz artık eski,yeni müşteri takmıyorlar tutturabildiklerine geçen gün arıyorlar beni illa 100 mbit verelim hayır diyorum illa ısrar ediyor işte şundan,bundan etkilenmiyeceksiniz kullandığınızı görüyoruz çok aktif kullanıyorsunuz ilk ay 394 ikinci ay 414 olacak yok kardeşim istemiyorum benim tahhütüm daha yeni sonuna kadar bu şekilde kullanacam diyorum anlatıyorda,anlatıyor dedim hanımefendi lütfen neden ısrarcı oluyorsunuz kötü konuşmak istemiyorum dedim ondan sonra sustu iyi günler dileyip kapattı :bilmiyom :ciks
İnternetin ekmek, su gibi sembolik fiyatta olması gerektiği bir zamanda şu fiyatlar... Ne desek beyhude.

Geçen yıl önerdiğim taahhüt açıp dondurun lafımı dinleyen olmadı muhtemel 😂 Şimdi donuk vodafone var 130₺ ye 100mbit, aktif kullandığım da superonline 100mbit simetrik veya 1000mbit klasik olarak kullanabiliyorum 250₺. Bunun taahhütü bitince vodafone geçip buna kapatma talebi açıcam. Talep aktifken arayıp piyasanın baya altında fiyat teklif ediyorlar. Kabul edip dondurucam. Superonline tek takvim yılı 6 ay donuyor. Toplam 12 ay ard arda dondurabiliyorum haziranda başlayıp. Vodafone öyle değil o yüzden onda 6 ay zarar ediyorum ama yine pratikte daha az ödemiş oluyorum.
İşte aranan maliye bakanı :) Bize kafası böyle çalışan adamlar lazım, 40 yıl düşünsem aklıma gelmezdi. :) Muhteşem bir fikir bu.
2017'de 50 liraya abonelik yaptığımızda Zaman gelir bu fiyata alt yapı olursa 100 megabit alırız, şimdi pahalı diyordum. Ne sağlam öngörülerim varmış maşallah!

Dsmart internete 85,00 TL ödüyordum. Hiç bir sıkıntı da yaşatmadı sağolsunlar. Taahhüt bu ay bitiyor. Superonline'e geçip yanına da TV+ alacağım. 85,00 TL bir anda 450 TL olacak. Zoruma gidiyor ama şartlar böyle. Ucuz internet kalmadı.

Türk Telekom Fiber internet için aylık 249 TL diyor. İçeriğine girince İlk 3 ay bu fiyat diyor. Sonraki 9 ay 400 küsür TL diyor.

Bu parayı sadece internete vermektense TV+ ile birlikte 450 TL öderim. Daha iyi.
85 TL ödediğinizin hızı ne kadardı?

Gıbırnet kullanıyorum 3 yıldır sorun yok kuzenım ve amcalara da tavsiye ettim 1 yıldır aktif kullanıyorlar soruyorum güzel diyorlar. Ben 3 yıldır 1 kere bile arıza kaydı bırakmadım. Tavsiye ederim 100 mbs 240 tl. 35 mbs 220 tl. Refans kodu ile 12 ay boyunca 20 tl indirim yapıyorlar
Geçmişimiz var mazimiz var dedim 3 ay indirimli fiyat verdiler. 3 aydan sonra bakacağım. Alt yapım 100 megabit değil ama en azından 220 TL ödemek daha mantıklı.

Elon musk abimiz TR için güzel kampanya yapsada, bizi de kan emicilerden kurtarsa.

Köyde, dağda, bayırda her yerde fiberneti özgürce kullanabilsek.
Külfete ortak olanı bulabilirsem Türkiye'ye Starlink'i getireceğim üstad :) Benim de çılgın projem bu.

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,106
43
Taahhütsüz paket bu şekilde.

Screenshot_20240208_201637.jpg

T Çevrimdışı

topaz42

Aktif Üye
11 May 2020
103
54
85 TL ödediğinizin hızı ne kadardı?
16 Mbit idi. Fiber değildi. Normal ADSL idi ve Aynı anda 2 TV'de ve notebook'ta video seyredilebiliyordu. Hiç kasmıyordu.

Dün akşam Turkcell bayisine gittim. 24 Mbit VDSL ve TV+ aboneliği için başvuru yaptım. İlk 3 ay 410 TL. Sonraki 9 ay 490 TL. Aslında 450 TL idi ama şu son 5 günde zam gelmiş. Ama sıkıntı değil. 2 kişi ödeyeceğiz. :ok

Müşteki Çevrimdışı
22 Ara 2018
385
16 Mbit idi. Fiber değildi. Normal ADSL idi ve Aynı anda 2 TV'de ve notebook'ta video seyredilebiliyordu. Hiç kasmıyordu.

Dün akşam Turkcell bayisine gittim. 24 Mbit VDSL ve TV+ aboneliği için başvuru yaptım. İlk 3 ay 410 TL. Sonraki 9 ay 490 TL. Aslında 450 TL idi ama şu son 5 günde zam gelmiş. Ama sıkıntı değil. 2 kişi ödeyeceğiz. :ok
Evet 16 megabit ADSL olur ki şu zamanda iş görmüyor artık.

Turkcell de çok :(

Taahhütsüz paket bu şekilde.

Screenshot_20240208_201637.jpg
35 megabit 370 lira :( Çıktıkça çıkıyor.

3 aylık anlaşma yaptık bakalım yerine getirirlerse.

Geri
Üst Alt