Marmaris için Otel ve Kalacak Yer Önerilerinizi Bekliyorum

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
Arkadaşlar Marmaris te 13-16 eylül arasında uygun fiyatlı otel önerileriniz varmı sadece kahvaltı yeterli pansiyonda olur dünya ralli şampiyonası var zaten zamanımız dağlarda etaplarda geçecek sadece kalacak yer anlamında lazım yemek olayı bir şekilde halledilir diye düşünüyorum marmaris'i bilen arkadaşların tavsiyelerini bekliyorum (amaç en ucuz nerede kalınır) :cak

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
club armar da kalma da nerede kalırsan kal hocam.Yaz tatilinde zehir etmişlerdi acayip bakımsız bir hotel.Bunun dışında yaancı turist bölgede yoğun olduğu için fiyatlar yüksek ve rezervasyon sıkıntılı söylemiş olayım.

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
club armar da kalma da nerede kalırsan kal hocam.Yaz tatilinde zehir etmişlerdi acayip bakımsız bir hotel.Bunun dışında yaancı turist bölgede yoğun olduğu için fiyatlar yüksek ve rezervasyon sıkıntılı söylemiş olayım.

Peki Hocam Oraya gitsek gezerek pansiyon otel vs uygun yer bulunamaz mı

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
valla hocam marmaris çok da küçük bir yer değil. her ne kadar yakın yakın hoteller olsada kesin konuşmak doğru olmaz.hotel arama sitelerinden aratıp telefonla iletişime geçin işiniz garanti olsun.

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
Peki Hocam Oraya gitsek gezerek pansiyon otel vs uygun yer bulunamaz mı
bulursunuz elbette, çocuk vs... varsa apart işini boşverin az eli ayağı düzgün yerlere bakın. yok bekar gidecekseniz sadece yatacak yerse gerek merkezde gerekse armutalanda bir sürü apart var, sezon kısmen bitmek üzere yer sıkıntısı yaşamazsınız, rezervasyon vs... gerek yok bence. 15 sene yaşadım marmariste aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
bulursunuz elbette, çocuk vs... varsa apart işini boşverin az eli ayağı düzgün yerlere bakın. yok bekar gidecekseniz sadece yatacak yerse gerek merkezde gerekse armutalanda bir sürü apart var, sezon kısmen bitmek üzere yer sıkıntısı yaşamazsınız, rezervasyon vs... gerek yok bence. 15 sene yaşadım marmariste aklınıza takılan birşey olursa sorabilirsiniz.

Teşekkür ederim hocam ben ve erkek kardeşim 2 bekar gideceğiz

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
bu arada etkinlikler kumlubükte olacakmış sanırım . kumlubüke gitmek için marmaris merkezden önce içmelere daha sonra turunç beldesine geçmeniz lazım. armutalanda kalırsanız turunca gitmek için datça yolunuda kullanabilirsiniz yolları pek iyi değildir ama mevcut durum düşünüldüğünde diğer yola göre daha tenhadır. etkinlik sayfasındaki gibi teknelerle kumlubüke gidiş olayı bence çok sağlıklı olmaz çünkü o kalabalığı götür/getir yapabilecek tekne sayısı o bölgede yok. ayrıca mesafe marmaris merkeze yaklaşık 30 km fakat o kalabalıkta sürekli gidip gelmek sıkıntı olabilir çünkü yollar rampa ve virajlı. yok konserler önemli değil derseniz ralli güzergahını öğrenin tam olarak parkur nerelerdeymiş bakalım ona göre konuşuruz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Teşekkür ederim hocam ben ve erkek kardeşim 2 bekar gideceğiz

apart işi daha mantıklı o zaman.

Apollon07 Çevrimdışı

Apollon07 

Aktif Üye
24 Eki 2017
203
bu arada etkinlikler kumlubükte olacakmış sanırım . kumlubüke gitmek için marmaris merkezden önce içmelere daha sonra turunç beldesine geçmeniz lazım. armutalanda kalırsanız turunca gitmek için datça yolunuda kullanabilirsiniz yolları pek iyi değildir ama mevcut durum düşünüldüğünde diğer yola göre daha tenhadır. etkinlik sayfasındaki gibi teknelerle kumlubüke gidiş olayı bence çok sağlıklı olmaz çünkü o kalabalığı götür/getir yapabilecek tekne sayısı o bölgede yok. ayrıca mesafe marmaris merkeze yaklaşık 30 km fakat o kalabalıkta sürekli gidip gelmek sıkıntı olabilir çünkü yollar rampa ve virajlı. yok konserler önemli değil derseniz ralli güzergahını öğrenin tam olarak parkur nerelerdeymiş bakalım ona göre konuşuruz
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

apart işi daha mantıklı o zaman.

yok hocam sadece ralli etaplarda linkte

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
yok hocam sadece ralli etaplarda linkte

hocam anladığım kadarıyla ralli gökova/gökçe/marmaris arası ağırlıklı olacak. bahsettikleri gibi şayet denizden izleme gibi bir isteğiniz varsa muhtemelen o güne özel izleme turları olacaktır ama yer bulmak mesele olur, bence o gün sabah erkenden kalkıp etkinlikleri doğal akışına bırakmanız, çünkü anladığım kadarıyla planlı programlı bir izleme etkinliği yapabilmek için orada yaşıyor olmak yada görevli olmak lazım yada imkan olacak havadan takip edeceksin :) şaka bir yana siz oraya mümkünse bir gün önceden gidip hem kalacak yer meselesini hemde ortamı bizzat kontrol edin. çok planlı hareket edilecek bir etkinlik gibi durmuyor çünkü bahsi geçen etaplarda karadan izleme imkanı olacak yerler çok kısıtlı

D Çevrimdışı

denizket

Yasaklı Üye
26 Eyl 2022
14
34
Antalya da yıl sonunda tatile gideceğiz, uygun fiyatlı otel önerisi olan var mı? Hizmeti iyi olsun ama

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt