Marka Meraklılarına Özel :)

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
panasonic-vestel-camasir-makinesi.jpg

panasonic-vestel-puzle-buzdolabi.jpg

panvestdolap.jpg

panvestdolap2.jpg

sharp-vestel-bulasik-makinesi.jpg

sharp-vestel-buzdolabi.jpg

sharp-vestel-cam2.jpg

sharp-vestel-camasir-makinesi.jpg

sharp-vestel.jpg

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Vesteldeki sarsılma problemleri felan bu sharplarda da var mı?
Aynen devam. Ama bunlar eski görsel zaten. Birkaç yıl önce fabrikadayken çekmişim. Bir şey ararken gördüm de nostalji tadında yayınladım.

Ben adamların başarısını cidden seviyorum arkadaşlar, sadece belli başlı saçmalıklarına tahammülüm yok gömesim geliyor yerin dibine o yüzden.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Size de Bravo. Ben bilerek yorumsuz yayınladım :ok
Bazi insanlar cok yuksek marka degeri olan esya kullanmakdan hoslanir bense ülkeme deger katan kendi vatanimizda üretilen isimi gorebilecek esyalari kullanmakdan hoslaniyorum Ado hocam yerli olmasindan haz duyuyorum elimden geldigince herkezede tavsiye ediyorum anlatiyorum bence en cok ihtiyacimiz olan seylerden biri bu ülkemize sahip cıkmalıyız sevmeliyiz kuru kuruya sevgi olmamali bu zararim olacagni düsünunmuyorum asla olsada umrumda olmaz.Ben raziyim
Gurur duyuyorum ben almassam o almassa nasıl ilerleriz hocam.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Bazi insanlar cok yuksek marka degeri olan esya kullanmakdan hoslanir bense ülkeme deger katan kendi vatanimizda üretilen isimi gorebilecek esyalari kullanmakdan hoslaniyorum Ado hocam yerli olmasindan haz duyuyorum elimden geldigince herkezede tavsiye ediyorum anlatiyorum bence en cok ihtiyacimiz olan seylerden biri bu ülkemize sahip cıkmalıyız sevmeliyiz kuru kuruya sevgi olmamali bu zararim olacagni düsünunmuyorum asla olsada umrumda olmaz.Ben raziyim
Gurur duyuyorum ben almassam o almassa nasıl ilerleriz hocam.
Bu nedenle çok taşlanırız bizler.

Hatırlıyorum da, Dh de bir konu açmıştım, ara ara hatırlar yazarım burada ''Yerli Markalara olan Düşmanlık Hakkında'' diye başlık atmış ve DH nin şımarık çocuk camiasının neden Yerli ürünlere bu derece düşman olduğunu sormuş, yerli üretimin ne olduğu, Yerliliğin gerçek kavramı üzerine ciddi anlamda çoook uzun yazılar yazmış ve inanılmaz tepkiler almıştım.

Çok üzülmekle birlikte elimden geldiğince de fikirlerimi savunmaya devam etmiştim.

Elbette bizler de burada çok acımasız eleştirilerde bulunuyoruz ancak bu asla bir marka veya firmayı taşlamaya, karalamaya yönelik olmaz. Gerçekten vatandaşı mağdur eden markaları masaya yatırırız.

Ancak samimiyetle defalarca da yazmışımdır ki o VESTEL in fabrikalarını her gezdiğimde ve her seferinde tüylerim diken diken olmuştur.

Sevmeyeni çoktur ama Ahmet Nazif Zorlu ya, Koş gurubuna ve daha nicelerine ''helal olsun'' derim ben göğsümü gere gere :ok

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
34
Bu nedenle çok taşlanırız bizler.

Hatırlıyorum da, Dh de bir konu açmıştım, ara ara hatırlar yazarım burada ''Yerli Markalara olan Düşmanlık Hakkında'' diye başlık atmış ve DH nin şımarık çocuk camiasının neden Yerli ürünlere bu derece düşman olduğunu sormuş, yerli üretimin ne olduğu, Yerliliğin gerçek kavramı üzerine ciddi anlamda çoook uzun yazılar yazmış ve inanılmaz tepkiler almıştım.

Çok üzülmekle birlikte elimden geldiğince de fikirlerimi savunmaya devam etmiştim.

Elbette bizler de burada çok acımasız eleştirilerde bulunuyoruz ancak bu asla bir marka veya firmayı taşlamaya, karalamaya yönelik olmaz. Gerçekten vatandaşı mağdur eden markaları masaya yatırırız.

Ancak samimiyetle defalarca da yazmışımdır ki o VESTEL in fabrikalarını her gezdiğimde ve her seferinde tüylerim diken diken olmuştur.

Sevmeyeni çoktur ama Ahmet Nazif Zorlu ya, Koş gurubuna ve daha nicelerine ''helal olsun'' derim ben göğsümü gere gere :ok
Sonuna kadar katılıyorum hocam??? isterimki kazanan hem üretici hem satıcı hemde son kullanicı olsun ülke olarak biz kazanalım.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sonuna kadar katılıyorum hocam??? isterimki kazanan hem üretici hem satıcı hemde son kullanicı olsun ülke olarak biz kazanalım.

İnanın şu mecrada sevgili @Sota ile en temel mücadelemiz de bu yönde.

Mesela Atmaca Grubunu çok eleştiririm (SUNNY üreticisi) sizce bir düşmanlığımız olabilir mi mark aveya sahiplerine karşı?
Asla o da bizim markamız, o da bizim firmamız ancak ben özellikle her söylemimde, 30 yılı aşkın geçmişi olan bir markanın halen bir vizyona sahip olamamasını çok eleştiriyorum.

Çekinmeden de yazarım. Mesela bir gün arayıp deseler ki neden böyle diyorsun, seve seve tüm fikirlerimi paylaşırım kendileri ile zira yanlış yolda oldukları çok bariz şekilde görünüyor.

Burada en temel amaç aynen sizin de temennilerinizde olduğu gibi WİN WİN fromülüdür başka bir şey değil :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt