Maks 2500tl f/p ürünü smart tv tavsiyesi

P Çevrimdışı

Pogoue

Yeni Üye
22 Nis 2019
8
23
Uzun süren tüplü televizyon maceramı artık sonlandırmak istiyorum. Bir Smart TV'yi biz de hak ediyoruzdur ama malum dolar uçurdu fiyatları, hala düşürmek bilmiyor. Maksimum 2500 TL bütçeyle 4-5 sene götürecek bir Smart TV arıyorum. Yarı yolda bırakmayacak, ekran gitmeyecek, biraz da görüntü kalitesi iyi olursa tabi. Bu fiyata pek güzel görüntü elde edilemese de en iyi elde edilebilecek görüntü kalitesi arama gibi kriterlerim var.Netflix,Youtube,Google gibi platformlara rahat erişim sağlayabilecem ve beni üzmeyecek tüm televizyonlara açığım şimdiden teşekkür ederim.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
merhaba 2000tl bir tv ve android box araştırabilirsiniz. android box yazdım netflix youtube ve google platforları için biçilmiş kaftan tv de (android.tizen ve webos) işletim sistemli cihazların dışında uzun vadede smart özelliğini kullanmanız mümkün değil.

M Çevrimdışı

mustafa5461

Yeni Üye
10 Haz 2019
7
32
Bu konuda ben de aynı arayış içerisindeyim. Hem genel ihtiyacı karşılayacak 2000-2500 tl bandında bir panel ve android box tavsiyelerinizi bekliyorum. Awox u5600str de iki ihtiyacı ortak karşılayabilecek bir ürün gibi gözüküyor fakat bazı sıkıntıları olduğu için tv + android box düşüncesini değerlendirmek istiyorum.

Ç Çevrimdışı

Çerkezoğlu 

Aktif Üye
12 Nis 2019
377
35
55 nx 900 hdr var sam panel 130s anakart 3 yil garanti yeni aldik 2600 civari o para tekden 4k hdrli 1200 smr cihaz emsali esi yok

Geri
Üst Alt