Maç izleme hakkında

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba değerli forumdaşlarım abilerim ve kardeşlerim. Malumunuz bu akşam Galatasaray'ın maçı var. Exxen adlı uygulama üzerinden izleniyormuş. Amma lakin Acun adlı şahısa para kazandırmak istemiyorum. Ama bu maçı izlemek istiyorum bir taraftar olarak. Sürekli yeni sistemler çıkıyor. Her maçı izlemek için bir kaç yere para vermek aslında mantıklı değilde neyse ben bu maçı ayıptır söylemesi internet üzerinden illegal olarak izledim. Görüntü, Kalite, Hız, Donma gibi sorunlar yaşadım. Denemediğim site, uygulama kalmadı. Ben sorunsuz bir şekilde izlemek istiyorum. Şimdi diyeceksiniz ee exxen al kardeşim. Onu almak istemiyorum. Ona vereceğim parayı çöpe atarım. Bana 50,60 TL koymaz niyetim başka. Benim verdiğim parayla batmaz veya yükselmez onun bilincindeyim. Karınca misali niyetim belli onu biliyorum.
Şimdi gelelim ip TV diye bir kavram var bugüne kadar hiç işim olmadı, 1 defa sanırım bir arkadaşımın yöntemleriyle kullandım hoşuma gitti. Ama olayı anlamadığım için bıraktım. Bana eğer en acilinden bu konu hususunda neler yapacağımı söylerseniz veya anlatırsanız sevinirim.

Ücretli ücretsiz ne yapılacaksa yapmak istiyorum. Saygılarımla

Geri
Üst Alt