Logitech z120 nasıl bilirsiniz ? :)

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Arkadaşlar Logitech z120 normalde pc ? laptop için fakat ben meşhur awox TVim için düşünüyorum. Tvnin ses kalitesi hoşuma gitmiyor. Soundbar var gerçi ama gündelik TV kullanımı için pek sağlıklı olmuyor. TV'yi kapat sistemi kapat tekrar aç falan uğraştırıyor ve gündelik kullanıma fazla geliyor. Ben 3.5 jacka takıp kapat aç kullanmak istiyorum.

Bu hoparlörü bir ara media marktta denemiştim. Boyutuna göre kaliteli ve yüksek ses kalitesi vardı. Yani Tvnin şuanki mevcut sesinden daha iyi olacağına inanıyorum.

Sormak istediğim aranızda bu hoparlörden kullanan var mı? ?

images-104564e3e25a59e8c.jpg

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Tek tv yi kapatıyorum geriye kalanlar ya kendi uyku moduna geçiyor yada sürekli açık

soundbar dan sonra bu tatmin etmez diye düşünüyorum

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Tek tv yi kapatıyorum geriye kalanlar ya kendi uyku moduna geçiyor yada sürekli açık

soundbar dan sonra bu tatmin etmez diye düşünüyorum
Valla gümbür gümbür ses istemiyorum. Sadece tvnin sesinden daha iyi bir ses kalitesi istiyorum. Soundbarı yine film ve müzik için kullanıcam tabiki...

ramchomania Çevrimdışı

ramchomania 

Süper Üye
8 Mar 2020
2,098
40
Valla gümbür gümbür ses istemiyorum. Sadece tvnin sesinden daha iyi bir ses kalitesi istiyorum. Soundbarı yine film ve müzik için kullanıcam tabiki...

Sizin gibi düşünerek evde atıl kalmış Creative SBS 245 taktım tv ye beni memnun etmedi ve bir iki saat sonra söktüm ve eski tv ye bağlı olan sistemi bağladım tv ye

Logitech Z120 nin de çok farklı olacağını düşünmüyorum

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

O fiyata değmez bence.
O rakamlara çıkacaksanız eğer şu modellere bakın derim, daha iyi olma ihtimalleri mevcut;

Bana kalırsa bu rakamlar bu hoparlörlere asla verilmez.
A101'den aldığım Piranha USB hoparlör'den memnunum açıkçası.
Bulabilirseniz ondan alın geçin derim;

Ben 20 liraya almıştım bunu tabi. :kiskis

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
O fiyata değmez bence.
O rakamlara çıkacaksanız eğer şu modellere bakın derim, daha iyi olma ihtimalleri mevcut;

Bana kalırsa bu rakamlar bu hoparlörlere asla verilmez.
A101'den aldığım Piranha USB hoparlör'den memnunum açıkçası.
Bulabilirseniz ondan alın geçin derim;

Ben 20 liraya almıştım bunu tabi. :kiskis
Ben sahibinden de buldum. Sıfır hiç kullanılmamış. 90 tlye anlaştım. Yoksa 150 TL vermem.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt