Linux vestel telnet

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Aslında herkeste tominin programı var -toolbox-,ip yaz ,televizyona telnet - ftp ile bağlan ,süper ,ama her seferinde ip yazmak benim gibi yaşlılara :) zor geliyor(du),bende kullandığım ve kendi yazdığım basit bir çalıştırma dosyasını kullanıyordum,bu gece "bunu nasıl paylaşırım" diye düşündüm,çünkü herkesin ip kendine ait ,benim ip ile olmaz :)
Sonunda ip kısmını xxx ile gösterip ,bir de oku beni yapınca kendimce "tamam alo ,oldu ,verebilirsin gençlere "dedim :ok
Evet ,linux kullanıcıları ve virtualbox ile linux kullananlar ,tam bize göre bir dosya ,özellikle MB82-MB96 kartlar içindir ,diğerleri de kullanırlar mutlaka,çünkü bizim kartlar ftp desteklemiyor ,illa telnet istiyor :ok

Dosyayı buradan indirebilirsiniz ,tv kapanan dek telnet aktif oluyor .

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
teraspy teraspy Usta linux olmayan işletim sistemi için ne yapılabilir.

simdilik toobox var alternatif yok sanirim..
Yooo, yapılabilir sanırım sevgili selim, çalıştırma dosyası farkı olur sadece ,yarın bir deneyeyim bakalım,olursa süper olur çünkü ,sadece tvye bağlanmak için yani.Tv kapanana kadar telnet aktif oluyor,gerçi tominin programında da aktif oluyor ,ben tvye sık reset aattırdığımdan ha bire ip yazıyordum :)

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Yooo, yapılabilir sanırım sevgili selim, çalıştırma dosyası farkı olur sadece ,yarın bir deneyeyim bakalım,olursa süper olur çünkü ,sadece tvye bağlanmak için yani.Tv kapanana kadar telnet aktif oluyor,gerçi tominin programında da aktif oluyor ,ben tvye sık reset aattırdığımdan ha bire ip yazıyordum :)
cmd üzerinden kullanilabiliyor telnet client aktif edildiginde win10 da

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Nasıl bağlanıyorsun ,komut ne giriyorsun :alala

20201229_010135.jpg
20201229_010217.jpg

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team