LG

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23
HAYIRLI GECELER ARKADAŞLAR SİZLERE İKİ KLİMA DANIŞACAĞIM LÜTFEN FİKRİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ
 1- LG  SMART SİRİUS DELUXE INVERTER 12 BTU FİYAT 2800 TL
 2 PANASONİC ETHEREA KIT E12  QKE 12 INVERTER FİYAT 3450 TL
 BURADA ASIL SORMAM GEREKEN LG KLİMADAN ISITMA OLARAK RANDUMAN ALIRMIYIM YOKSA HİÇ MACERAYA GEREK YOK AL PANASONİC RAHAT ET Mİ DERSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941
Cvp: LG

ahmed' Alıntı:
HAYIRLI GECELER ARKADAŞLAR SİZLERE İKİ KLİMA DANIŞACAĞIM LÜTFEN FİKRİNİZİ PAYLAŞIRMISINIZ
 1- LG  SMART SİRİUS DELUXE INVERTER 12 BTU FİYAT 2800 TL
 2 PANASONİC ETHEREA KIT E12  QKE 12 INVERTER FİYAT 3450 TL
 BURADA ASIL SORMAM GEREKEN LG KLİMADAN ISITMA OLARAK RANDUMAN ALIRMIYIM YOKSA HİÇ MACERAYA GEREK YOK AL PANASONİC RAHAT ET Mİ DERSİNİZ ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

ahmed kardeşim hoşgeldin sefalar getirdin.kesinlikle panasonic ethera olsun seçiminiz.bir tarafta profesyonel bir marka ve cihazı var diğer tarafta amatör bir marka ve cihaz var.ethera hertürlü lg den üstündür.kaldıki lg nin servisleri henüz çıraklık aşamasını geçemediği gibi çok çok bilgisiz klimadan bihabersiz ler.şansınıza denk gelirse ne ala yoksa hizmet beklemeyin adam gibi.

eğri oturalım doğru konuşalım bu iş ciddi bir iş.olsun demek için üretim ve hizmet sunan bir firmadan fazla birşey beklememek gerekiyor.ben herzaman söyledim gene söyküyorum lg o fiyatı zaten haketmiyor.alınabilmesi için cihazlarının düzeyinde bir fiyata çekmeleri şart.öyle bile olsa muadil bir marka olduğu sürece gene lg ye yanaşılmaz.bu markaya gaz veren netde sadece birkişi ve onun birzamanlarki yalakları.insanlar hırsları uğruna ne yapacaklarını ve para kazanma uğruna yapmadıkları kalmaz.

son üretimi olan smart inverter de bile ses olayını aşamamış bir firma.paraya gelince almasının biliyorsan vermesininde bileceksin tüketiciye.çok fazla şekilde gazlanıyor yalnız o başka.bir marka veya cihazın iyi olması kağıt üzerinde veya birkaç satıcının ağzından çıkan cümleler ile belli olmaz.en güzel testi bilinçli kullanıcı yapar.birde hayatında klima görmemişler sağa sola yorum yazar cahillik bilgisizlik paçalarından akar ama görmezler.adam x markasını ömründe görmemiş ama aldığı naylon klima ille karşılaştırırı.yani kardeşim bizim insanımız çok tuhaf ve hertürlüsünü bulmak çok zor değil şükürki.

bende diyorumki bir tarafta usta var iken neden amatör çırak la uğraşasınız.hiç maceraya gerek yok inanın bana.panasonic etheranın yanında lg nin lafı olmaz olamaz.yapanlarda satıcılar, karcılar,....gibi gider.

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23
Eyvallah hocam çok teşekkür ederim. Hoş bulduk benimde son kararım panasonic olacak

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,730

ahmed' Alıntı:
Eyvallah hocam çok teşekkür ederim.  Hoş bulduk benimde son kararım panasonic olacak

@ahmed Hoşgeldın

LG Sırıus Smart Modelını Yaz Boyu Denedım Sogutma Performansı Guzel ve Dıs Unıte Bıraz Seslı

Ses Icerı Gırmıyor ama Seslı Oldugunu Belırtmemde Fayda Var

Tuketım Olarak Oldukca Iyı Dıyebılırım

Isıtma Performansını Henuz Deneyemedık Oyuzden Al Kullan Dersek Yalan Olur

Kısın Hem 12lık Hemde 18lık Isıtma Performansına Bakıp

Tavsıye Isteyen Arkadaslar Duruma Gore Onerıde Bulacagız

Panasonıc Etherea LG Gore Bırkac Gomlek Ustun , Aradakı Fıyat Farkıda Malumunuz ama Butcenız Yetıyorsa Panasonıc Daha ıyı bır Tercıh Olacaktır...

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

Teşekkür ederim arkadaşlar ilgi ve alakanıza
Şimdi affınıza sığınarak şöyle bir soru sormak istiyorum panasonic etherea 12 yaklaşık 3500 tl gibi sorum şu aynı fiyata mitsubishi mi alsak daha iyi olur şimdiden çok tesekkür ederim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ahmed' Alıntı:
Teşekkür ederim arkadaşlar ilgi ve alakanıza
Şimdi affınıza sığınarak şöyle bir soru sormak istiyorum panasonic etherea 12 yaklaşık 3500 tl gibi sorum şu aynı fiyata mitsubishi mi alsak daha iyi olur şimdiden çok tesekkür ederim
rica ederiz kardeşim ne demek.aynı fiyata mitsubishi elektirik olursa tabiki daha iyi olur.me sf35ve 3600 gibi rakamlara alırsın ve çok doğru düşünmüşsünüz gerçekten bu işi.panasonic ethera kötü bir klima değil extra özellikleride var ama me bu işin piri kardeşim.gerçekten me nin çalışması performansı yakıtı kalitesi ve arkasında olan firması on numara.ayrıca hangi ildesiniz?

çok klima ile aşina oldum ayrıca kullanım deneyimim oldu ama me nin performansı birbaşka gerçekten.adamlar bu işi çözmüş ve nasıl bir formül bulmuşlarsa tepe noktasına taşımışlar bu işi.amacım inanın me yi övmek değil varolan birşeyleri sizlere aktarmak.ayrıca aklınıza ne takılırsa merak ettiğiniz ne varsa rahatça sorun lütfen cevaplamaktan zevk duyarız.

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

Teşekkür ederim hocam sağol ben izmirdeyim üstelik komşuda alacak yani 2 adet oldu bizim klima bu ay başı gibi düşünüyorum hayırlı bakalım tekrardan teşekkür ederim

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23
Hocalarım bide kullanacağım oda 16.5 metre kare izmirdeyim çift cephe güney doğu tarafı evin 1pencere ve balkona acılan 1 sürgülü kapı var 1.70 cm civarinda buraya 12 batu yeterlimidir çok sağolun teşekkür ederim

G Çevrimdışı

ghostkiller1

Aktif Üye
8 Tem 2016
941

ahmed' Alıntı:
Hocalarım bide kullanacağım oda 16.5 metre kare izmirdeyim çift cephe güney doğu tarafı evin 1pencere ve balkona acılan 1 sürgülü kapı var 1.70 cm civarinda buraya 12 batu yeterlimidir çok sağolun teşekkür ederim

o zaman size 9000  btu bile yeterli gelir kardeşim.kafa yoğunluğundan m2 olayını atladık yada direk siz 12 lik sorunca 12 liğe yöneldik.izmir gibi yerde rahatlıkla yeterli gelir ara kat ise.bu durumda şöyle de yapabilirsiniz me nin ücretsiz keşif ekibini çağırın birde onlar incelesin hemde fiyatları netleştirmiş olup kafanızdaki soru işaretlerini gidermiş olursunuz.sf25 liği 3100 gibi rakamlara alabilirsiniz die düşünüyorum.12 liğin zaten yeterli olduğu kesinde fazla bile gelebilir.eviniz ara kat birde yalıtım durumları iyiyse süper olur .birde iki kişi olursanız ozaman fiyatlar ister istemez aşşa çekilebilir bence.ayrıca klima cennetindesiniz bütün bayilerden fiyat almanız sizin için hayırlı olur

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23

Teşekkür ederim hocam sağol ara kattayım fakat üstüm boş daire dediginiz gibi me 12 lik olur inşallah

B Çevrimdışı

belen51

Yeni Üye
20 Ara 2016
15
54

Merhaba bende yeni konu açmak istemedim. Panasonic ue serisi başlangıç serisi imiş 9000btu için peşin 1900lira istiyor. Lg smart 9000btu ise peşin 2200 lira yardımcı olursanız yarın birini tercih edip alacağız.

E Çevrimdışı

erkut303

Aktif Üye
23 Kas 2016
300
54

Ahmet kardeşim hayırlı akşamlar arkadaşlarımın yorumuna katılıyorum bana sorarsan me yi al bütçeni zorlamassa alderim

A Çevrimdışı

ahmed

Yeni Üye
1 Eki 2016
23
Hepinize teşekkür ederim çok geç yorum yazdığım için özür dilerim malum kış bitti aldığım klima me sf 42 oldu kışın izmirde bana yetti çok memnun oldum bazen atletle oturduğum bile oldu klimayı hiç kapatmadan 24 saat süresince en yüksek evde kullandığım eletrik ve bazen kullandığım ufa hepsi dahil 320 lira geldi son faturam yine aynı kriterlerde 210 lira geldi yani işin hakkını veriyor

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,730

ahmed' Alıntı:
Hepinize teşekkür ederim çok geç yorum yazdığım için özür dilerim malum kış bitti aldığım klima me sf 42 oldu kışın izmirde bana yetti çok memnun oldum bazen atletle oturduğum bile oldu klimayı hiç kapatmadan 24 saat süresince en yüksek evde kullandığım eletrik ve bazen kullandığım ufa hepsi dahil 320 lira geldi son faturam yine aynı kriterlerde 210 lira geldi yani işin hakkını veriyor

senın adına cok ama cok sevındık

normalde gelen faturan nekadardı

arayı fazla sogutma gel araara laflarız

Geri
Üst Alt