LG Yetkili Servis Suiistimale Yöneliyor Ancak LG Türkiye den TIK yok

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bu ülkede bu millet ne çekti arkadaş şu yetkili servislerin denetimsizliğinden.
Arçelik Vestel en azından bu işi gerçekten sıkı tutuyor ve acımasız davranıyor, Forumdaki dostlar bilirler, ben servis olduğum dönemlerde 70.000tl ceza yiyen servis bilirim mesela. Çözüm mü ? Hayır değil ancak hiç olmazsa bir mücadele var, LG ve PHILIPS gibi markalara bakıyoruz arkadaş bunlar tamamen başıboş yahu bir Allah'ın kulu ''Hooop bilader ne yapıyorsun sen yaaaa? Alırım aklını!!!'' Demiyor.

Adamın göz göre göre televizyonuna çökmeye kalkmış yetkili servis ''Panel bozuk'' diyerek.

Yahu bildiğin led bar arızası bu insafsız? Neresi bozuk bu panelin?

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Konu hakkında LG Türkiye den şaşırtıcı bir girişim geldi ve aynen belirttiğim üzere tv nin panelinin sağlam olduğu ve sadece led bar arızası olduğu teyit edildi, söz verdikleri üzere tüketiciye %50 onarım beyanları neticesi 900tl olan onarım maliyeti yerine 450tl ye tüketicinin televizyonu onarılıp kendisine teslim edilecek.

Biliyorum içinize sinmiyor lakin gelişme gelişmedir, söz de sözdür, LG Türkiye için teşekkür videosu çekeceğim de aklıma gelmezdi. ne mutlu bu günleri gösterene :kiskis

Neyse, önce tüketici ürünü sorunsuz şekilde bir teslim edilsin, ürünün polarizer katmanlarda sehim, clouding vs sorunları oluşmadığına emin olalım sonra teşekkür ederiz :ok

Ayrıca tüketiciyi ''ledlerin takım değişmesi gerektiği'' yönde de bilgilendirdim dostlar.

sidar2000 Çevrimdışı

sidar2000 

Aktif Üye
3 Ocak 2019
311
38
Abi , Türkiye'de yetkili servisler fakat tüm yetkili servisler özerklik ilan etmiş durumda. Yetkili servis personeli iyi eğitimden geçmiş bbilgi sahibi olmasi gerekiyor. Araba yetkili servislerindede durum farkli değil. İki balata, iki disk , komple filtre kiti, motor yağı 5000₺. Gercekten yazık bu ülkeye. Tarladan adam daha ekin olmadan 50 dönüm yerin hasatini satın aliyor. Bize gelene kadar 10 kat pahalı oluyor. Nerden nereye geldim :)

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Abi , Türkiye'de yetkili servisler fakat tüm yetkili servisler özerklik ilan etmiş durumda. Yetkili servis personeli iyi eğitimden geçmiş bbilgi sahibi olmasi gerekiyor. Araba yetkili servislerindede durum farkli değil. İki balata, iki disk , komple filtre kiti, motor yağı 5000₺. Gercekten yazık bu ülkeye. Tarladan adam daha ekin olmadan 50 dönüm yerin hasatini satın aliyor. Bize gelene kadar 10 kat pahalı oluyor. Nerden nereye geldim :)
Abi her çürümüşlüğün de bir sonu olur, ya kangren olan yer kesilir atılır, ya da çürümüşlük yayılır komple yok oluşa gider durum.
Bizde de inan durum farklı değil, Ayakta kalma, yok olmama mücadelesi kapsamında halen can ile baş ile çalışıyoruz ama sesimizi duyuramıyoruz, duyursak da harekete geçiremiyoruz neden? Çünkü kimse artık talimat almadan OLUR gelmeden OLMASI GEREKENİ yani işini yapmıyor.

Emniyete ihlal ihbarında bulunuyorsun fotoğraflı videolu delilli ispatlı, memur araca işlem yapmak istemiyor ''Ya etkili birisinin arabası çıkar da bana bir şey olursa'' korkusuyla ve ''Fotoğraflı ihbarlarda işlem yapamıyoruz'' diyor. Abi vahiyli ihbar mı olacak yahu daha bundan alâ nasıl bir ispat delil bekliyorsun işlem yapmak için?

Lanet olsun yahu böyle düzen mi olur?

Geri
Üst Alt