LG WebOS işletim sistemli Skytech ST5540US

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Skytech tv tanıtım videosunda, skytech soba satılan site reklamı görmek en sevdiğim :kiskis

Şu yorumu yazdım dayanamadım

Elinize sağlık. Panel üreticisi, anakart bilgisi, işlemci detayları, single board durumu, Tconlu veya Tconsuz olup olmadığı, Yetkili servis ağı, Satış sonrası hizmet koşulları/kalitesi vs :)
Aslında bunları da öğrenmeyi çok isterdik. Her ne kadar sürekli dillere pelesenk olan YERLİ ÜRETİM vurgusu yapılsa da ürünün donanımında tüm materyallerin ithal olduğu malum. En azından bu üreticiler hakkında bilgi olsak süper olurdu. Tekrar belirtmek isterim ki ''Ellerinize sağlık'' :)

T Çevrimdışı

Tugi136 

Aktif Üye
20 Nis 2020
494
30
Skytech tv tanıtım videosunda, skytech soba satılan site reklamı görmek en sevdiğim :kiskis

Elinize sağlık. Panel üreticisi, anakart bilgisi, işlemci detayları, single board durumu, Tconlu veya Tconsuz olup olmadığı, Yetkili servis ağı, Satış sonrası hizmet koşulları/kalitesi vs :)
Aslında bunları da öğrenmeyi çok isterdik. Her ne kadar sürekli dillere pelesenk olan YERLİ ÜRETİM vurgusu yapılsa da ürünün donanımında tüm materyallerin ithal olduğu malum. En azından bu üreticiler hakkında bilgi olsak süper olurdu. Tekrar belirtmek isterim ki ''Ellerinize sağlık'' :)
Abi sen alıp incelesen süper olur ?

D Çevrimdışı

Dardanos

Yeni Üye
10 Kas 2019
37
İstanbul'da 13 tane servis var. Mehmet Atmaca elektroniğin de 15 adet servisi var. Servis tarafı yine çok iyi değil sanırım.

Bu arada bazı servis isimlerinin iki markada da yer aldığı görülüyor :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46

Yav bunların işi gücü reklam zaten ne bekliyordun ki abi ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri