LG Sirius iç Ünite Ses Sorunsalı

D Çevrimdışı

dursunhkaya

Aktif Üye
2 Tem 2018
72
33
Sota Sota eyvallah saolasin aklimdaki soru isaretlerini aldin goturdu bugun kargom geldi 2017 şubat uretimi daha servis actirmadim insallah yarin actiracagim :) keske 18 lik 3700tl ye birakmisti en son onumu alsaydım acaba diye dusunmeden edemiyorum :):)

20180917_141145.jpg
20180917_141125.jpg

D Çevrimdışı

dursunhkaya

Aktif Üye
2 Tem 2018
72
33
Sota Sota 19 metre kare satici tam sinirda kaliyor 18 lik alsan olur dedide aldik artik 12lik :)
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sota Sota bide saticinin gostersigi katalogta baktim sirius katalogu. Katalogda 20000btu ya kadar cikiyo max yaziyor ne kadar dogru bilemem deneyip gorecegiz artik ama gercekten diş unite oldukca büyük normale göre

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
Anlatmak istedigim durumda tamda buydu dursun hocam
Normalin ustunde isitma,sogutma yapınca Kompresor sesi duymaya basliyorsun. :ok

D Çevrimdışı

dursunhkaya

Aktif Üye
2 Tem 2018
72
33
Anlatmak istedigim durumda tamda buydu dursun hocam
Normalin ustunde isitma,sogutma yapınca Kompresor sesi duymaya basliyorsun. :ok

aynen hocam saolasın senin sayende sirius aldık bence mantıklı bi karar oldu. 18 liği almadım diyede hala düşünüyorum çünkü elinde 2 tane kalmış başkada yok ve bu saatten sonrada sirius gibi makinaları bu fiyata bulmak imkansız gibi birşey :)

D Çevrimdışı

dursunhkaya

Aktif Üye
2 Tem 2018
72
33
Sota Sota hocam merhaba daha sirius kurulumu yapılmadı servis yoğunmuş cumaya inşallah gelecekler. takılır takılmaz ayrıntılı fotolarını atacağım buraya. sormak istediğim lg nin sitesinde ikiz rotary kompresör diyor twin rotaray oluyor heralde benim anladığım kadarıyla. dual serisindede dual inverter komprsör diyor. bu twin rotary ile dual inverter arasında fark nedir hocam kafama takıldı ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt