lg dual eco iç ünite hdd gibi tıkırtı sesi

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Servisle boşuna vakit kaybetmeyin ilgilenmezler, sizin duyduğunuz sesi asla servis duymaz, servis personelleri klimadan gelen tıkırtıları seslerini işitmez ? işitebilemez....

Desibel ölçerle ölçerler, abi fabrika verisi olan x desibeli geçmiyor klimanın sesi deyip giderler.

Öncelikle bu ses geliyorken klimanın sağını solunu bastır, kastır.
Ses kesilmiyorsa ön kapağı aç ve toz filtrelerini bastır yada sök.
Ses kesilmiyorsa toz filtrelerini sök serpantine elini daya hafif sağından solundan bastır.
Ses kesilmiyorsa eğer elinden geliyorsa klimanın kasasını komple sök duvarda takılı olan yani serpantini tutan plastiği bastır
Ses kesilmiyorsa .....

Birsürü seçenek sıralanabilir, kurcalayarak bulmak gerek.

Serpantini bastır dedim ama çok bastırma, yamulur üzerindeki aliminyum.

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
593
anladığım kadarıyla üründe sorun var abi. ben bir servis kaydı oluşturup bir göstereyim o zaman.
2 adet LG üründen bunun gibi çalışmasına engel olmayan ve garip, düşünseniz aklınıza gelmeyecek değişik sorunlar yaşadık biz de. Servise ümitlenmeyin. Muhtamelen "bir şey yok abijiğim saat gibi kılima bunlar çok sağlam oluyor" gibi bir yanıt alırsınız. Üzgünüm ama eğer biyerlerine vurup kabloları sağa sola çekince gitmeyecek bir ses ise servisin uğraşacağını da sanmam.

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
şimdi tekrar aradım bakalım, dün çok yoğunlardı gelemediler dedi. ben de en azından haber verselerdi programımı ona göre yapıyorum vs. dedim. bugün gelecekler diyorlar bakalım.

Salih445 Çevrimdışı

Salih445 

Süper Üye
21 Mar 2021
593
İnşallah eviniz geçecekleri yolun üstündedir, belki merhamet edip bakarlar :haha1

M Çevrimdışı

mehmetksk 

Aktif Üye
2 Ocak 2021
115
37
dün akşam 5 e kadar bekledim sonra çıkmak zorunda kaldım. yarım saat sonra aradılar geleceğiz diye. ben de dedim önceki günden kalan hizmet sabahtan ilk başta halledilmez mi? dışarı çıktım dedim. bakalım bir daha ne zaman gelecekler kim bilir?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Şu günler klimacıların en yoğun günleri,o yüzden servislerin randevularına zamanında gelmesi gecikebilir.Yapacak bir şey yok,ne zaman gelirlerse artık.

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
556
Konu hortlatmak istiyorum izninizle bu mevzunun sonucunu merak ediyorum.

Bu hdd tıkırtı sesi benim yeni lg dual coolda da gelmeye başladı. Düşük hızda yok orta hızdı tıkır tıkır 😞

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt