LG dual Cool pişmanlığı

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,366
64
Valla bizimkiler oraya bakmadılar gazi degistirdiler bakır boruyu değiştirdiler bakır boruya ek yapıp yağ kapanı yaptılar sonra ses azaldı diyip gittiler
Hımm, ses yapan yerler "titreşim yapabilecek" yerlerdir ,bu da kasanın içindeki serpantin (öyle yazayım anlaşılır herhalde) denilen yerdir,motor çalışırken mini titreşim, serpantinin de titremesi ile 4-5 katına çıkar,altta ve üstte oturanlar haklı olarak 2 günde bir şikayet ederler "ses yapıyor" diye :)
Bize gelen servise de ben "kutunun içine bakmalısınız" demiştim,ki o zaman ortaya çıktı olay.Hatta bazı servisler demir ayaklara kauçuk lastik de takmıyorlar(kendim şahit oldum da zorla taktırdım) ,o da etken olabilir kanımca.Tabii sadece "bakır boru"ya bakmakla olmaz,sistemin tamamına bakmalı :)

Bu arada garantisi devam ediyor mu :alala

T Çevrimdışı

Tgsn17

Yeni Üye
16 Kas 2021
10
25
Hımm, ses yapan yerler "titreşim yapabilecek" yerlerdir ,bu da kasanın içindeki serpantin (öyle yazayım anlaşılır herhalde) denilen yerdir,motor çalışırken mini titreşim, serpantinin de titremesi ile 4-5 katına çıkar,altta ve üstte oturanlar haklı olarak 2 günde bir şikayet ederler "ses yapıyor" diye :)
Bize gelen servise de ben "kutunun içine bakmalısınız" demiştim,ki o zaman ortaya çıktı olay.Hatta bazı servisler demir ayaklara kauçuk lastik de takmıyorlar(kendim şahit oldum da zorla taktırdım) ,o da etken olabilir kanımca.Tabii sadece "bakır boru"ya bakmakla olmaz,sistemin tamamına bakmalı :)

Bu arada garantisi devam ediyor mu :alala
Değerli bilginiz için teşekkür ederim cihazı alalı 1 ay olmadi :) takozlar takılı dış unitede ama bizim servis sıkıntılı Ana merkez deseniz onlardan sıkıntılı

T Çevrimdışı

Tgsn17

Yeni Üye
16 Kas 2021
10
25
Adem hocayla dirsek temasını kaybetmeyin.
Hakem hayeti konusunda size büyük yardimları olacaktır.
Hocam birşey sorucam Şuan tüketici heyetinde hala savunma istendi olarak devam ediyor süreç fakat benim cihazı aldığımda 6.500tl idi şuan 8.000 TL geçti ve hergun üstüne koyuyor zam cihazı iade kabul olursa yerine cihaz alamicaz nasıl bir yol izlemem gerek Adem hocayada sordum ama yoğun olduğundan bekliyorum cevabını sizlerede danışmak istedim bu aradaki fiyat farkı ne olacak

Geri
Üst Alt