Lg çıkaranada yapanada Lanetler olsun

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar günaydın yakın bir komşum beni evine tv arızası için çağırdı Tvnin markası LG maalesef bazı kanallar çıkmıyor kanal sıralaması yapılamıyor şikayetiyle gittim bende tv yi fabrika ayarlarından sıfırladım TKGS kurulumu yaptım yaptıktan sonra TKGS yi Esnek yaptım neyse bi yere kadar kanalları sıralamaya izin veriyor daha sonra izin vermiyor tv neyse TKGS komple kapattım öğle sıraladım aradan 4 gün geçti kadın beni gene arıyor koray televizyonda en sevdiğim kanal gitti diyerlerinde sorun yok gittim baktım bu sefer yine tv yi fabrika ayarlarından sıfırlayıp Kanal Tablosunu USB yoluyla yükledim ve tüm kanallar çıktı sıralamada yaptım şimdi aradan 3 gün geçmiş bu sefer tv şu aşağıdaki arıza vermiş sordum tüm kanallarmı gitti tek bir tanemi henüz cevap alamadım sizce ne yapsam:hmm çıldırmak üzereyim hatta tv yi kırasım geliyor sinirden ya beş para değmez bir marka gider Alt marka TV aldırırdım millete daha şerefli ya :yeah
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

moful.jpg
şuanki yeni arızamız

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Sdece lg değil eksik kanal sorunu her tv de var. bizdede atlayarak gösteriyordu sıfırladım otomatik aramayla arattım listeyi cam gibi sıkıntısız dizdi. bende bize göre dizdim memnunuz şuan. otomatik aramayla tekrar diz usb ye yedekte al sıkıntı çıkmasın

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sdece lg değil eksik kanal sorunu her tv de var. bizdede atlayarak gösteriyordu sıfırladım otomatik aramayla arattım listeyi cam gibi sıkıntısız dizdi. bende bize göre dizdim memnunuz şuan. otomatik aramayla tekrar diz usb ye yedekte al sıkıntı çıkmasın
onu yaptım kardeşimde saat 06 da mesaj atılmış whatsaptan uyanma sebebim oldu :haha1

Konu başlığın daha usturuplu olabilirdi... :cigara
Haklısında bir daha Markası LG ise çöp kutusu bilme almam aldırmam:hoba1

LG lere full yazılım yükleniyormu arkadaşlar

Son düzenleme:
Geri
Üst Alt