LG 43UH650V için Led Bar Arıyorum

R Çevrimdışı

ralf34

Yeni Üye
8 Eki 2021
7
Led lerin neredeyse tamamı mavi renge döndü. Tamirci Led değişimi için 800 tl fiyat verdi, Led bar değişimini kendim yapacağım.
Led bar için marka model tavsiyesi istiyorum. Japonteknoloji isimli satıcı farkı sitelerlede Led bar satıyor alıp kullanan var mı?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Bu firma ile alışveriş im olmadı bazı sitelerde paneli kırık tvlerden sökülme çıkma led bar satışı var

R Çevrimdışı

ralf34

Yeni Üye
8 Eki 2021
7
Geçmiş olsun
Sadece bu tamirci mi var?
sağolun tamirci çok ancak ben 600 tl civarı işcilik parası vermek istemiyorum led bar değişimini farklı tv ye daha önce kendim yaptım
zaten dikkatli davranarak herkesin yapabileceği bi işlem
Fmr teknoloji wp hattından barkod görseli paylaşın ellerinde varsa yardımcı olurlar

fmr teklojosi anladığım kadarı ile japonteknoloji ile aynı led bar ları satıyor markasız oem ürün bu satıcılardan led bar alıp kullanan var mı memnun mu onu merak ediyorum
zaten orjinal lg led bar almacağım 2 sene dayanıp mavi renge döndü

Son düzenleme:
istanbul Çevrimdışı

istanbul

Süper Üye
7 Kas 2019
1,055
sağolun tamirci çok ancak ben 600 tl civarı işcilik parası vermek istemiyorum led bar değişimini farklı tv ye daha önce kendim yaptım

Tabiki sizde yapabilirsiniz , kolay gelsin .
orj sıfır ürün bulmak sorun ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49

fmr teklojosi anladığım kadarı ile japonteknoloji ile aynı led bar ları satıyor markasız oem ürün bu satıcılardan led bar alıp kullanan var mı memnun mu onu merak ediyorum
zaten orjinal lg led bar almacağım 2 sene dayanıp mavi renge döndü
fmr den sürekli alış veriş yaparım

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt