LG 43LK5900 43" Full HD mi yoksa Awox K5500rst 55'' mi ?

S Çevrimdışı

sagokey35

Yeni Üye
30 Kas 2019
4
25
öncelikle selamlar,
Bütçem 2500 maksimum 2800 civarı.Bu iki TV'den hangisini almalıyım ? Daha çok film, netflix, youtube ve futbol maçları izleyeceğim.Bunların haricinde bu fiyata daha iyi tavsiyeleriniz var mı ? Ve alırken hangi boyutta almalıyım ? izleme mesafem 1,85 m ile 2 m arası.Çok teşekkür ederim şimdiden herkese.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Selamlar; Alakasız bir kıyaslama olmuş. LG kalitesi ile AWOX amatörlüğünü teknik olarak değerlendirmek istemiyorum elbette.

Servis deseniz ikisi de aynı kötülükte.
Eee ben LG markasını satış sonrası hizmet anlamında eleştiriyorsam, bana kıyas olarak yazdığınız diğer markanın da servis hizmetleri amatör ise, O halde neden LG almayayım ki?

S Çevrimdışı

sagokey35

Yeni Üye
30 Kas 2019
4
25
Selamlar; Alakasız bir kıyaslama olmuş. LG kalitesi ile AWOX amatörlüğünü teknik olarak değerlendirmek istemiyorum elbette.

Servis deseniz ikisi de aynı kötülükte.
Eee ben LG markasını satış sonrası hizmet anlamında eleştiriyorsam, bana kıyas olarak yazdığınız diğer markanın da servis hizmetleri amatör ise, O halde neden LG almayayım ki?

peki sizce ortalama 2 metre izleme mesafesine 43 inç full hd bir tv yeter li olur mu yoksa 49 inç mi almalıyım internette bi çok yerde araştırdım ama heryerde farklı bilgiler var

Geri
Üst Alt