LETGO Rezaleti

Jeopol Çevrimdışı

Jeopol

Aktif Üye
6 Ocak 2018
432
35
Ben de bir kere deneme amaçlı uygulamasını indirmiştim. Telefonu kasınca kaldırdım. O gunden beri uzak durduğum bir site

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Aslına en güzeli gittigidiyor üzerindeki açık arttırma sistemiydi inanın. Ancak mali sebeplerle GG daha fazla yürütemedi tabi aynı işlevi. :ok
Evet en güzeli o sistemdi hocam ebay.de halen devam ettiriyor, ülkemizde bitti. Oysa sitenin adı bile oradan geliyordu.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Evet en güzeli o sistemdi hocam ebay.de halen devam ettiriyor, ülkemizde bitti. Oysa sitenin adı bile oradan geliyordu.
Abi GİB (maliye) çok sıkıştırdı GG yi o konuda. Ellerinden bir şey gelmedi maalesef.

Ben malımı koyar, limiti belirler arttırmaya sunardım, oooo çok talep gören bir şey ise dakikalar içerisinde senin zaten talep edeceğin rakamın çok üstüne çıkardı o çok hoşuma giderdi benim :kiskis

Ben satsam 100TL ye vereceğim bir zımbırtının açık arttırmada 250 ye gittiğini bilirim :kop

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
bu uygulamada kendini bilmez çok terbiyesiz insanlar var bunlar bişey değil daha dalga geçer gibi konuşuyorlar geçen bir ürünüm için bir allahın fakiri gel sadaka vereyim üstüne küfür yazmış nasıl bir millet olduk biz böyle yhaaa :hayir:hayir:hayir

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt