Lenovo ThinkPad E570 nasıl bilirsiniz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Vay benim güzel memleketim😍😬😬
🥰 Evet ,ben de ilk evlendiğimizde taşındığımız evi ziyaret ettim.Valla eve kadar çıktım,zili çaldım kapıyı açan benim yaşlarda adama anlattım, beni misafir etti evde ,insanın gözü doluyor inan, balkonda benim kafes anten taktığım borunun delikleri duruyordu,bu sene sıvanacakmış bina ,bana "hiç değilse onları da gördün alattin bey" dedi,tabii arkadaş ha bire telefon ediyordu "nerdesin alo" diye :)

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
Bakıyorum hala 🙂

🥰 Evet ,ben de ilk evlendiğimizde taşındığımız evi ziyaret ettim.Valla eve kadar çıktım,zili çaldım kapıyı açan benim yaşlarda adama anlattım, beni misafir etti evde ,insanın gözü doluyor inan, balkonda benim kafes anten taktığım borunun delikleri duruyordu,bu sene sıvanacakmış bina ,bana "hiç değilse onları da gördün alattin bey" dedi,tabii arkadaş ha bire telefon ediyordu "nerdesin alo" diye :)
İnsan zaman tünelinde gibi oluyor böyle durumlarda. 🙂

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Bakıyorum hala 🙂

İnsan zaman tünelinde gibi oluyor böyle durumlarda. 🙂
Sorma ,hanımı aradım "bil bakalım nerdeyim" dedim, tabii bana "ben falcı mıyım" dedi,sonra söyledim nerde olduğumu, sustu ve "emine teyzeler duruyormu alo" dedi.Tabii ki vefat etmişler ,önce ali amca ardından emine teyze,söylemedim hanıma telefonda,ama eve geldiğimde anlattım.Süleyman bey " kapımız açık,her zaman buyurabilirsiniz" dedi :) Eee, çalgıcı olunca insanda çekinme falan kalmıyor yani :kiskis

Geri
Üst Alt