LED barlar için LED sürücü tavsiyesi

C Çevrimdışı

can23

Yeni Üye
12 Eyl 2022
4
25
SUNNY marka LCD televizyon' un sebebini bilmediğim bir şekilde ışıkları söndü. (ses var görüntü yok) ben' de 42 inç LED televizyona uygun LED bar siparişi verdim. lakin bu LED e uygun sürücü nasıl olur bilmiyorum. Bana yardım edebilir misiniz? şimdiden teşekkürler :cak

(aldığım LED barlar )

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
Attığım linkteki LED barları aldım. bunları çalıştırmak içinde LED sürücü arıyorum.

Bozulan tv niz kaç ekran. Aldığınız ledler tv ye uyumlu mu. Böyleyse sürücüye ihtiyaç yok. Değilse sürücüden önce ledler uyacak mı mevzusu var. Konuyu daha net anlatırsanız daha erken ve doğru cevaba ulaşabilirsiniz.

C Çevrimdışı

can23

Yeni Üye
12 Eyl 2022
4
25
konuda da yazdığım gibi 42 inç ekran ve LCD TV, floresan aydınlatma sistemi var. ben de parçalarını bulamayacağımı düşündüğüm için LED arkadan aydınlatma sistemine geçirmek istiyorum televizyonu. bunun içinde LED barlara uygun LED sürücü tavsiyesi istiyorum.

(aldığım LED barlar )

Son düzenleme:
C Çevrimdışı

can23

Yeni Üye
12 Eyl 2022
4
25
Yardımınız için teşekkür ederim. benim sadece aldığım LED barları çalıştırmak için uygun LED sürücüsüne ihtiyacım var. bana bu konuda yardım edebilirseniz çok minnettar olurum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Hisense tv de led bar voltajı kaç voltsa ona göre almanız lazım lakin tr de bulunurmu bilemiyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt