Lcd ve led televizyonlarda görüntüde siyah lekeler

E Çevrimdışı

Erol85

Yeni Üye
31 Ocak 2021
5
39
20210131_201646.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel üretimi hi level 39 inç televizyonum 1 sene olmadan ekranda leke oluştu ne yapmam lazım sorun bendemi yoksa televizyon danmı

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
20210131_201646.jpg

Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Vestel üretimi hi level 39 inç televizyonum 1 sene olmadan ekranda leke oluştu ne yapmam lazım sorun bendemi yoksa televizyon danmı
Tv garanti kapsamındadır servise müracaat edin garanti dahilinde panel içi polarizer temizleme işlemini yaparlar. Genelde odun ve kömür sobasının isinden kaynaklanan bir kirlenmedir.

E Çevrimdışı

Erol85

Yeni Üye
31 Ocak 2021
5
39
Sunny üretimi HI-LEVEL ise servisleri ne tür bir işlem yapar önceden arayıp sorun. Vestel üretimi olanları servisleri garanti süresince ücretsiz temizliyor.
Sunny üretim tercih etmedim özellikle vestel üretimi seçtim zaten vestel alıcaktim vestel tvlerin fiyatları yüksek geldi bana o yüzden vestel üretimi hi level aldım

Z Çevrimdışı

zaltun 

Aktif Üye
25 May 2018
127
23
Arkadaşlar merhaba. Vestel 55" UD8200 4k televizyonumda altta servis menü beyaz test ekranında görüldüğü gibi lekeler belirdi. Ekim 2019 da satın almıştım. Özelikle maç izlerken yeşil zeminde daha çok belli oluyor. Rahatsız edici bir durum. Servis çağırsam garanti çerçevesinde panel değişimi yapılır mı acaba?

vestel-ekran-leke-zoom.jpg
vestel-ekran-leke.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Arkadaşlar merhaba. Vestel 55" UD8200 4k televizyonumda altta servis menü beyaz test ekranında görüldüğü gibi lekeler belirdi. Ekim 2019 da satın almıştım. Özelikle maç izlerken yeşil zeminde daha çok belli oluyor. Rahatsız edici bir durum. Servis çağırsam garanti çerçevesinde panel değişimi yapılır mı acaba?

vestel-ekran-leke-zoom.jpg
vestel-ekran-leke.jpg
Tozlanma var, daha çok düşük gözüküyor, servis temizleme islemiyi yapıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri