laptop yükseltici

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
laptop için yükseltici arıyorum. daha rahat çalışmak için şu ürünü buldum sizce işimi görür mü sağlam mı.
bu arada önerdiğiniz laptop aksesuarları ve ekipmanlarınız var mı? şunu kullanıyorum dediğiniz

110000005073457.jpg

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Kullandığın notebook'un termal durumu nasıl.? yani aşırı ısınıyor mu, oyun oynuyormusun.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Kullandığın notebook'un termal durumu nasıl.? yani aşırı ısınıyor mu, oyun oynuyormusun.
oyun oynamıyorum. oynarsamda tarayıcı üzerinden basit oyunlar oynarım. pc yeni olduğu için sıcaklık hiç yok.
kullandığım pc :

15,6 inç

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
oyun oynamıyorum. oynarsamda tarayıcı üzerinden basit oyunlar oynarım. pc yeni olduğu için sıcaklık hiç yok.
kullandığım pc :

15,6 inç
Senin verdiğin linkteki stand değişen açılı, birde sabit olanları var.
eğer harici klavye-fare kullanıyorsan. ben olsam zeminden yüksek olan stand tercih ederdim. Masa üzerine sıvı dökülmesi durumunda enazında notebook kurtulur.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Senin verdiğin linkteki stand değişen açılı, birde sabit olanları var.
eğer harici klavye-fare kullanıyorsan. ben olsam zeminden yüksek olan stand tercih ederdim. Masa üzerine sıvı dökülmesi durumunda enazında notebook kurtulur.

bir tek harici mouse kullanıyorum. laptop hep dizimde ben bunu dizimde kullanmak istiyorum veya yatakta. işte sorunda burada başlıyor yumuşak zeminde kayıp düşer mi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
bir tek harici mouse kullanıyorum. laptop hep dizimde ben bunu dizimde kullanmak istiyorum veya yatakta. işte sorunda burada başlıyor yumuşak zeminde kayıp düşer mi
Monitörün açısını ayarlarak düşmesini engelleyebilirsin ama ayarladığın açıyla ekranı görebilirmisin bilemiyorum.

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Monitörün açısını ayarlarak düşmesini engelleyebilirsin ama ayarladığın açıyla ekranı görebilirmisin bilemiyorum.
buldum aradığım cihazı

bunun için bir yorumun var mı

Sota Sota sence hangi ürün işe yarar

Moderatör tarafında düzenlendi:
O Çevrimdışı

Ocico 

Aktif Üye
24 Ağu 2021
158
Benim kullandığım notebook yükselticisi.
2 sene oldu alalı, Kipa'dan almıştım 44,90 dan 24,90 a inmişti sınırlı sayıda, alan almış son iki tane kalmıştı, şimdi fiyat çok artmış, işimi görüyor, sağlam.
Toshiba C650 benim PC, 2010 da almıştım, emektarı :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri