Kurutma makinesi Tavsiyesi (Marka)

E Çevrimdışı

Exe1ans

Yeni Üye
15 Ara 2021
38
27
Merhaba arkadaşlar Yeni evleneceğim bundan 1 sene önce buzdolabı çamaşır makinesi bulaşık makinesini aldım depoda duruyor Siemens markasından aldım. Şimdi ısı pompalı kurutma makinesi almak istiyorum ama Siemens diğer markalara göre fiyatları biraz fazla Yani arada değecek bir fark varsa alırım ancak ama sadece adı var diyorsanız diğer markaların ürünlerini de açığım. Adem hocam önerinizi merak ediyorum yardımcı olursanız sevinirim
A Adem Helvacı

barbarosso Çevrimdışı

barbarosso 

Aktif Üye
7 Eki 2017
317
2012 yılında aldığım bosh marka (zannederim Slovakya veya Polonya uretimiydi) kurutma makinesini kullanmaya devam ediyorum.memnunum.fakat yıllar içinde üretim kalite ve süreçler değişebilir.siemens de aynı gruba ait diye biliyorum.

E Çevrimdışı

Exe1ans

Yeni Üye
15 Ara 2021
38
27
önerebilirim şuan media marktda indirimde.
Teşekkür ederim araştırma yapacağım

2012 yılında aldığım bosh marka (zannederim Slovakya veya Polonya uretimiydi) kurutma makinesini kullanmaya devam ediyorum.memnunum.fakat yıllar içinde üretim kalite ve süreçler değişebilir.siemens de aynı gruba ait diye biliyorum.
Çok teşekkür ederim

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
A Adem Helvacı,
13000 TL'ye kadar Isı pompalı kurutma makinesi arıyorum.
Aradığım özellikler hav filtresi çift olacak. En altta kondenser filtresi olacak. Nem sensörü olacak. Kazan mümkünse çelik olacak.
Malzeme kalitesi vukuatlı olmasın.
Camlı balkona koymayı düşünüyorum.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,541
A Adem Helvacı,
13000 TL'ye kadar Isı pompalı kurutma makinesi arıyorum.
Aradığım özellikler hav filtresi çift olacak. En altta kondenser filtresi olacak. Nem sensörü olacak. Kazan mümkünse çelik olacak.
Malzeme kalitesi vukuatlı olmasın.
Camlı balkona koymayı düşünüyorum.
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Makina Kaç kg olacak.?

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Beko'nun KM1010 modeli hoşuma gitti. Mantıklı gibi.
Kurutma konusunda kimse tavsiye vermek istemiyor gibi.

S Çevrimdışı

serdarkaralar 

Aktif Üye
10 Ocak 2023
66
38
bende kısmetse eylül ekim gibi almayı düşünüyorum, hoover marka ısı pompalı a++ olanlar bana cazip geldi ama bilemedim, kullanan sorun yaşayan ya da memnun olan var mıdır hoover kurutma makinasını?

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
bende kısmetse eylül ekim gibi almayı düşünüyorum, hoover marka ısı pompalı a++ olanlar bana cazip geldi ama bilemedim, kullanan sorun yaşayan ya da memnun olan var mıdır hoover kurutma makinasını?
Hoover marka ısı pompasız modele sahibim. Tabii ki ısı pompalı modeli daha da enerji verimli olacaktır. Bizim alma sebebimiz kurutmanın çok sorun olacağı zamanlarda destek olması içindi. Kullandığımız sürelerde yıpranma, kurutmama v.s. problemi yaşamadık.Açıkçası servis ihtiyacı da duyulmadığı için servise ihtiyaç olduğunda durum ne olur birşey söyleyemiyorum. Bana göre şu anda programları, kullanımı gayet iyi.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt