Kurulumu bugün yapılan tv de karşılaştığım izler

V Çevrimdışı

valyrian

Yeni Üye
23 Şub 2019
17
33
Herkese iyi forumlar. Bugün alışveriş sitesinden aldığım grundig 65 GEU 7830 B model tv nin kurulumu yapıldı. Tv kapalı iken sol üst kısımda çerçeve içine aldığın kısımda izler var tv izlerken belli değil ama yeni aldığım üründe böyle bir durumun olması canımı sıkmadı da değil. İlk önce merak ettiğim bu durum neden oluşur. Eğer bir özür ise ismi nedir? Forumda ki ustalar ne yapmamı önerirsiz

IMG_20220618_181342.jpg

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Dışarıda yüzeysel lekeye benziyor nemli bez ile silmeyi denediniz mi ?

Silince çıkmıyorsa servis çağırın durumu anlatın değişim talep edin ısararcı olursanız değişim yapılır..

V Çevrimdışı

valyrian

Yeni Üye
23 Şub 2019
17
33
Dışarıda yüzeysel lekeye benziyor nemli bez ile silmeyi denediniz mi ?

Silince çıkmıyorsa servis çağırın durumu anlatın değişim talep edin ısararcı olursanız değişim yapılır..
İlk başta bende öyle düşündüm temizledim. Fakat geçmedi sanki ekranda değil arasında gibi bende anlamadım. Farklı düşünceleri de bekliyorum. A Adem Helvacı hocam

S Çevrimdışı

sisperdesi 

Aktif Üye
28 May 2022
255
29
Ürünün seri nosu vs varmi genelde tamir görmüş yani yenilenmiş ürünlerde panel montaji yapılırken steril koşullarda olmuyor. Haliyle ekrana toz kaçması problemleri sık oluyor. Arçelik aslında yeni bir sistem başlatmıştı. Grundig barkodlama sekli ile anlasilabilir. Ama direkt servis çağırın bence

V Çevrimdışı

valyrian

Yeni Üye
23 Şub 2019
17
33
IMG_20220618_100922.jpg

Ürünün seri nosu vs varmi genelde tamir görmüş yani yenilenmiş ürünlerde panel montaji yapılırken steril koşullarda olmuyor. Haliyle ekrana toz kaçması problemleri sık oluyor. Arçelik aslında yeni bir sistem başlatmıştı. Grundig barkodlama sekli ile anlasilabilir. Ama direkt servis çağırın bence

V Çevrimdışı

valyrian

Yeni Üye
23 Şub 2019
17
33
Arçelik mesaj attı bugün servis gelip yenisi ile değiştirecekmiş. Normalde önemsemem pek belli olmayan bir izdi lakin sıfır ürün alıyorum neden defolu olsun dedim. Benim gibi uğraşmak istemeyen arkadaşlara tavsiyem uğraşın sonuçta kaç bin TL lik cihaz alıyoruz. Hakkınızı savunun illa karşılığını alıyorsunuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt