Kurşun Asit Batarya Kullanan Punta Kaynak Makinesi Nasıl Yapılır

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
Bu videomuzda kurşun asit akü kullanan Punta Kaynak Makinasını inceleyeceğiz. Bu makine, küçük metal parçalarını birbirine punta kaynağı yapmak için harikadır. Kurşun asit batarya kullanan Punta Kaynak Makinesi, basit, kullanımı kolay bir kaynak makinesi arayan herkes için mükemmel bir seçenektir. Bu makine küçük kaynak işleri için mükemmeldir ve çalıştırması basittir, bu da onu yeni başlayanlar için mükemmel kılar! Kurşun Asit Batarya Kullanan Punta Kaynak Makinesi

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,449
abi bu sistemi daha önce uyguladım.
sistem daha hassas olsun diye ek olarak marş motoru selenoid ve buton ekledim.
nokta vuruşlar yapabilmek içinde bakır çivi kullandım ama nafile akım çok yüksek kalıyor nikel plakayı yakıyor yada deliyor hatta sıfır 2 adet sony vtc6 18650 pilim delindi. :kiskis

bakır sarım trafo bulup onunla yapmak lazım.

osmanke Çevrimdışı

osmanke 

Süper Üye
Top Poster Of Month
13 Tem 2021
2,646
59
abi bu sistemi daha önce uyguladım.
sistem daha hassas olsun diye ek olarak marş motoru selenoid ve buton ekledim.
nokta vuruşlar yapabilmek içinde bakır çivi kullandım ama nafile akım çok yüksek kalıyor nikel plakayı yakıyor yada deliyor hatta sıfır 2 adet sony vtc6 18650 pilim delindi. :kiskis

bakır sarım trafo bulup onunla yapmak lazım.
çoşkun kardeşim doğru söylüyorsun diğer videolarda izledim hatta iki adet trafo olması lazım diye söylüyorlar biraz hurdacılardan bakmak lazım ama benim buna zamanım yok şu videoda anlatmış mikrodalga trafosu üzerinde çalışmış

Mükemmel pil puntalama makinesi yapımı​

bu ustamızda çinden getirttiği bir makina var bu daha ideal gibi gözüküyor hatta bunun sadece kart olarak olanı var yani kutusuz burda sen kendin birleştiriyorsun her iki videoyu,da buraya atıyorum

Taşınabilir Nokta Kaynak Makinesi, Taşınabilir Pil Punta Makinesi, Lityum Pil Punta Makinesi​

PİL PUNTA MAKİNESİ - TAŞINABİLİR PİL PUNTA ( NOKTA KAYNAK ) MAKİNESİ DEVRE KARTI #işbirliği

ATÖLYEMİZE ÇiN'DEN PiL PUNTALAMA MAKİNESİ ALDIK | SUNKKO 737G Kaynak Makinesi | #işbirliği

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt