kumanda düzenleme yapabilirmisiniz botech piko için teşekkürler

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
76
38

5815_V4.1_Sat_Finder.rar dosyasını indir - download

5815_V4.1_Sat_Finder.rar dosyasını indir, download. Dosya.tc .Dosya Upload. Dosya Paylaş. Dosya Yükle
s6.dosya.tc
s6.dosya.tc
to remode edit

keymap.xml.rar dosyasını indir - download

keymap.xml.rar dosyasını indir, download. Dosya.tc .Dosya Upload. Dosya Paylaş. Dosya Yükle
s6.dosya.tc
s6.dosya.tc
help

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Dosya bozuk diyor,orjinal dosya mı bu acaba,içerik okunmuyor.Botech bağlı olsaydı denerdim.
Bağladım ve denedim ,dediğim gibi yazılım bozuk,yüklendi ama hiç açılmadı cihaz.Alperin verdiği yazılımı da denedim bu arada :ok

Bu da senin bozuk yazılım,üst hali,language de kesilmiş dosya,fotoda görünüyor "00000000" hizasında ,bu yazılımın orjinali lazım :ok

byalo-263.png

E Çevrimdışı

erpinikii 

Aktif Üye
19 Ara 2019
76
38
Bağladım ve denedim ,dediğim gibi yazılım bozuk,yüklendi ama hiç açılmadı cihaz.Alperin verdiği yazılımı da denedim bu arada :ok

Bu da senin bozuk yazılım,üst hali,language de kesilmiş dosya,fotoda görünüyor "00000000" hizasında ,bu yazılımın orjinali

Orjinal dosya burda

H Çevrimdışı

halil3200

Yeni Üye
31 May 2021
42
38
Sanırım bu kod next Xbox ile aynı çünkü bu keymapi gx6605s yazılımına fixledim elimde 2 Xbox kumanda vardı çalıştı

Peki ustam bu üstteki yazılımda ne ozellikler var satfinder harici bilgi verirsen atıp deneyeceğim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
Sanırım bu kod next Xbox ile aynı çünkü bu keymapi gx6605s yazılımına fixledim elimde 2 Xbox kumanda vardı çalıştı

Peki ustam bu üstteki yazılımda ne ozellikler var satfinder harici bilgi verirsen atıp deneyeceğim
İnan hatırlamıyorum sevgili halil,cihaz ende olsa yarın tekrar denerdim ,yeğene verdim pikoyu kullansınlar diye ,sanırım verirken üzerinde nuts serverli yazılım vardı ,onu bile hatırlamıyorum :)
rs232 ile atıyorsan istersen dene bakalım :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt