Önemli Kulaklık ses ayarı nasıl yapılır - Modlama yapmak -

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Karışıklığı ortadan kaldırmak için yeniden düzenlenmiştir,içindeki OKU.TXT okuyun dedikten sonra ,sağlıklı günlerde kullanmanızı dilerim diye ekliyeyim :)

Profil alma dosyaları indirme linki:

AÇIKLAMA(M):
1-Dosyayı indirin
2-İndirdiğiniz zipten dosyaları çıkartın
3- Çıkan dosyaları (OKU.txt hariç ,tamamı olabilir,sıkıntı yok) FAT32 usb belleğe kopyalayın
4-Usb belleği tvye takın ,Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın.
Evet profilleri aldınız,,3 adet olacak (langprofile,hwprofile ve swprofile),ama sadece SW olanını kullanacaksınız,(yedeklemeyi unutmayın) ,
Aldığınız profili toolbox ile açın ve modlamanızı yapıp keyfinize bakın :) ... dedim ama herşeyi de açmayın lütfen,
tv brik (modern hali oluyor bu, aslı "çöker" demektir) olur
NOT:
Sizin tv'ye ait profil dosyası yoksa ,birinin adındaki .dan sonra yazan yeri silip ,yerine kendi tv kartınızı yazıp kaydedin :
Mesela , sizin tv kartınız diyelim mb230 ama dosya içinde yok , o zaman "DownloadProfile.mb90" olan dosyanın mb90 olan yeri silin ,yerine mb230 yazıp kaydedin
DownloadProfile.mb230 olur :ok

Bu iş için en iyi yazılım Tommynin "toolbox " yazılımıdır , Swprofile dosyasını açın,profili yükleyin :

Toolbox indirme linki:

Aşağıdaki numaraları,fotoğraftakilerle takip edin :ok

A-CommonVolControl bulun
1- Yanındaki + basıp alttaki klasörü açın
2- Klasöre tıklayın,içeriği karşıya geçecek
3-Orada FALSE yazacak,ona iki kere tıklayın
4- Açılan mini penceredeki TRUE seçin
5-Save deyip çıkın
6-Tamamen çıkmadan önce "Disket"e tıklayıp profili kaydedin sonra çıkın :ok <--- Teşekkürler By_Trol By_Trol

ses1.png

ses162864a58d330d6b2.png

2.ci yapmanız gerekeni de yaptınız,geldi tvye "hooop "diye yüklemeye :)

1-Önce 2-4mb lık usb 2.0 belleği FAT32 türünde yeniden biçimlendirin (Dikkat varsa ,bellekteki verilerinizi yedekleyin mutlaka)
2-Pcde Profile isimli bir klasör yaratın,modladığınız swprofil dosyasını bu klasörün içine yapıştırın
3-Usb belleği içinde Profile isimli klasörle tv'ye takın
4-Eğer usb takıldığında media player ekranı çıkarsa kumandadan "Back" veya "Geri" tuşuyla bu ekrandan çıkın,exit ile çıkmayın çünkü
usbyi de çıkartmış olursunuz ,yükleme olmaz "exit" ile çıkarsanız :)
5-Menü+4+7+2+5 ile servis menüye girin, " UsbOperations " üzerine gelin ve kumandadan OK tuşuna basın,1 saniyede yüklenecek,
tv'yi önce kumandadan kapatın, usbyi çıkartın ,tekrar kumandadan açın,kontrolü yapın eğer hala ses tvden gelmeye devam ediyorsa bu kez
tvnin fişini çekip tekrar takın :ok

Moderatör tarafında düzenlendi:
M Çevrimdışı

mash1453

Yeni Üye
28 Ocak 2020
32
49
Slm lar,
bende durum bu işlemi yaptıktan sonra dlna nın devre dışı kalması.... Bu kısım çalışıyor şu anda....

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Sen tvden profilleri tekrar alıp bana yolla bakayım ,eskileri bulamadım ,eğer yolladıysan koray.
Yook Emmi Hiç yollamadım Bakmadımda Bir Bakıyım yollarım sana.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sen tvden profilleri tekrar alıp bana yolla bakayım ,eskileri bulamadım ,eğer yolladıysan koray.
Emmim Bendeki Sorun Kulaklık değil onun için Vestel merkezden yazılım yolladılar onu yükledi servis Şu Ana Ekran Menüsü Değişti Tv de bir ara paylaşmıştımda hangi konuda kaldı hatırlamıyorum benim amacım Bluetoothu Hepten Açmak ios işletim sistemli cihazda bağlansın.

Son düzenleme:
Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
teraspy teraspy Emmi sana demeyi unuttum benim Profillerle oynanmış yani servis yazılım atmıştı ilk etapta bir problem olurmu?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri