Kredi çekip dolar almak

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba, değerli abilerim 10 bin TL kredi çekip dolar alacağım şuan tam düşmüşken ne diyorsunuz? Eminim 2.3 gün sonra %70 kâr'a geçeceğim. Bugün bir çok arkadaşım yüklü miktarda dolar aldı ben de kendi çapımda böyle bir işe girişmek istiyorum..

Ülkede üretim yok, hep dışa dayalı böyle bir ülkede dolar düşer mi? Düşmez "bu düşen dolarlar suni". Eminim bir çok dolar satıp günü kurtarmaya çalışmışlardır. Neyse siz ne diyorsunuz alayım mı?

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Düşüncene saygı duyarım keşke dolar yerine altın alsan herkez dolara yöneldi memleket elden gidiyor banada tavsiye ettiler ben olsam kendimi kötü hissederim cocuklarımın yüzüne bakamam

I Çevrimdışı

ibrahimykr1

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Düşüncene saygı duyarım keşke dolar yerine altın alsan herkez dolara yöneldi memleket elden gidiyor banada tavsiye ettiler ben olsam kendimi kötü hissederim cocuklarımın yüzüne bakamam
Memleket baştaki zatı seçenler yüzünden gidiyor.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Alacaksan altın al kardeşim senden rica ediyorum sonuçta altın kendi madenimiz

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
En güvenli liman Hisse senedi dünyasıdır, İş C vs ki bu konuların adamı sevgili Aragorn Aragorn dur.
Kendi birikimin yok ise bu konu her zaman RİSK içerir unutmamak lazım.

Evet doğru, şu bir aylık sürece dönüp baksan senin mantık ile malı götüren çok oldu bu Ülkede ve Devlet dahi (Daha doğrusu Högömet) kredilerin kullanım alanlarının denetimini istedi vs vs

Şu aşamadan sonra bence risk.

Karar senindir.

eketen Çevrimdışı

eketen 

VIP
26 Haz 2020
1,235
En güvenli liman Hisse senedi dünyasıdır, İş C vs ki bu konuların adamı sevgili Aragorn Aragorn dur.
Kendi birikimin yok ise bu konu her zaman RİSK içerir unutmamak lazım.

Evet doğru, şu bir aylık sürece dönüp baksan senin mantık ile malı götüren çok oldu bu Ülkede ve Devlet dahi (Daha doğrusu Högömet) kredilerin kullanım alanlarının denetimini istedi vs vs

Şu aşamadan sonra bence risk.

Karar senindir.

Akşam zam geliyor diye depoyu yine gırtlağına kadar doldurdum. Bindirim indirime döndü. Yine bize kaçtı :hihi Gel de bu piyasada herhangi bir şeye güven:deli1

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,457
49
Bunlar suni düşüşler konuşma ile bu iş olmaz arkada reel işlem olması lazım.Bu iş pek hayırlı değil büyük bir satım ve sonra alım yapılıyor pump and down yapılıyor sanırım. Ben de döviz altın ve fon yatırımı var sadece döviz yada altın yani tek kaleme yatırım yapmak mantıklı değil sepet yapmak her zaman iyidir.Fonlarında getirileri iyi.ytd

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri