Koronavirüs aşısında heyecanlandıran haber! | Sayfa 9 | Tavsiye FORUMU

Koronavirüs aşısında heyecanlandıran haber!

Alperentoy

Bronz Üye
12 Nisan 2019
181
Nasıl olsa kapandık, bari olup bitene kapanmayalım. Neler oluyor, günceli güzel ve reel analiz yapmış, insanın gözünü açıyor. Zaten ilk 5000 takipçisi yokken izlemeye almıştım twitter da 690 bini aştı izlenmesi ise 350 bin aboneyi geçti. Bence bir çok haber kanalından bile daha fazla takip ediliyor.
Olan bitene uzaktan bakıp çerçeveve dışında kalarak gördüğünü akla mantığa uygun anlatıyor.

Durumumuzu kötü değil berbat olarak tanımlıyor.


Bu haberi okuyunca tam halimizi şu sözümüz tam anlatıyor; 'Ali yazar veli bozar'
Rahmetlisinin şarkısının sözleri de olayı geçmişten özetliyor, bizim tıynetimiz kolay kolay değişmiyor sanki.

 
Son düzenleme:

meebbe 

Süper Üye
25 Şubat 2018
2,027
28
Beyfendinin söylediği birçok şey mantıklı ve hatta gerçek olabilir ancak dedikleriyle ilgili nereden baksanız 10 tane film izlemiştim.

Aşı ile ilgili ise katılmıyorum şuan dünyada birbirinden bağımsız oldukça fazla sayıda çalışma var.Hatta ülkemizde de var.Aşı oluşturmak için birkaç farklı yöntem varmış bu biontec in bulduğu ise canlı aşı dedikleri türden bu yüzden soğuk hava zincirine ihtiyaç duyuyormuş.Lafın özü birbirinden bağımsız aşı çalışmalarının hepsi ile videoda bahsedilenin olması imkansıza yakın ki üzerine basarak söylüyorum hepsi birbirinden bağımsız çalışmalar.Zaten ülkemizde ki çalışmalar tamamlandığında biz kendi aşımızı uygularız diye düşünüyorum.En azından bu ülkenin bunu yapabilecek kapasitesi olduğuna inanıyorum.

Son olarak bahsettiği big data olayı için böyle komplo teorilerine gerek yok elimizde şuan kullandığımız akıllı telefonlar ,smart tv ler , uygulamalar ile çok daha rahat şekilde yapılabiliyor.Artık öyle abartı planlara da gerek yok en basitinden 11.11 , kara cuma diye birşey icat ettiler hersene bu zamanda insanlar ihtiyaçları olmadığı halde para harcıyorlar.😁 sağlıcakla...
aşı konusundaki fikrim bu-umarım aşıyı zorunlu tutmazlar. Ben aşı olmak istemiyorum eğer öyle bir zorunluluk gelirse bu memlekete-devlete-hükümete gram sevgim kalmaz.

 

Benzer konular

Üst