Koro 96 Kimdir

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Arkadaşlar Merhabalar Ben Koray Alev 5 Temmuz 1996 Hatay Antakya Doğumluyum Bekarım Ailemle Yaşıyorum 3 Kardeşiz İki Erkek Bir kız kardeşlerden en büyüyü benim Annemin Mesleği Estetisyen Babamın mesleği Resturant üzerindedir Mustafa Kemal Akbay ilk öğretim okulunda 9 sene boyunca okudum Hayatım boyunca okulu hiç sevmedim :) liseye devam etmedim kararda vermiştim gitmiycem diye ama ailenin baskısı okuldaki ailenin baskısı Derken kayıt yaptık ama maalesef red geldi Bende okumak kaderde yoktur diyerekten açıktan da lisedende okumadım 5 yaşında bilgisayar la tanıştım hatta 5 yaşında masaüstü bilgisayar montajı yaptım :) o zamanlar teyzem yeni bilgisayar almıştı nenem gilinde evi çok küçük olduğundan odayı temizlik amaçlı bilgisayarı hep dışarı çıkartırlardı bende gelen bilgisayarcıyı izliyerek montajı öğrendim sene 2003 windows 95 unutulmaz ya ahh eski zamanlarım

Daha sonradan bu bilgisayar işine el attım koray öğrenceksin dedim kendimce ve kendi kendimi geliştirerek zamanla yükseldim sora sora forumlarda göre göre uygulama yapa yapa mezun olduktan sonra okuldan mahallemizde 15 senelik Eczanede işe girdim oda ailesi baskısı ve büyüklerin biz karar verdik konuştuk anlaştık demesiyle eczane işine girdim ama bir türlü sevmedim eczane işinden çıktım 1 ay fırıncı çalıştım yürütemedim çıktım sonra bilgisayarcı işi buldum ordada 3 hafta çalıştım param yendiği için hiç para alamadığım için ordan da çıktım..!!! sonra beyaz eşya elektrik işi arayan yer vardı orda boş kalmamak amaçlı işe başladım ordada 1.5 ay çalıştım niye çıktım dayak hakaret ve parası çok azdı diye çıktım sonra akrabamız olan bir abinin yanında babamında çocukluk arkadaşı yine beyaz eşya işine girdim ama orası yetkili resmi bir servisti orada ilk etapta yine eziyet yine dayak vardı daha sonradan işler yoluna girdi 8 ay çalıştım orda sonra eczane işine dönmeye karar verdim ve geçici eleman arayan eczane buldum ve 1 yıl 3 ay geçici olarak eczanede
çalıştım sonra mahallemizde yeni iki eczane açtı Birine başvurdum orda da 1.5 yıl çalıştım anlaşmazlıklar oldu istifayı basıp çıktım...!!! yeni bilgisayarcı açtı bulunduğum mahalleme yakın orya başvuru yaptım orada 6.5 ay çalıştım hem biraz daha elim yatkınlaştı iyide oldu işlerin kötü gitmesi sonucu zam yapılmaması sonucu ordanda istifa ettim :bye daha sonra bir arkadaşım aracılığıyla mahallemizdeki diğer eczaneye başvurdum anında başvurum onaylandı 2016 dan beri aynı yerdeyim çok şükür :clap2

Şuan ana meslek eczacı Teknisyenliği oldu Ama tabiki bilgisayar-telefon-tablet-ağ kurulumu-Kamera kurulumu Yazılım ve donanım işlerinide yürütüyorum olurda bişey lazım olursa Özelden yada burdan yazabilirsiniz.

Elektrik işlerinide elim yatkındır sürekli bir araştırma bişeyler yakalama peşindeyim benim için en önemli şey cihazlarım onların daha iyi olmaları için elimden gelenin fazlasını yaparım genellikle cihazlarımı kimseye emanet etmez kimseyede elletmeyen biriyim

Yalan ihanet hırsızlık iftiradan çok ama çok nefret ederim.

Sosyal hayatım yoktur gezmeyi tozmayı oraya buraya para harcamayı sevmem

Çok sakin dürüst saygılı insanlara hemen güvenin insanlara yardımcı olan biriyimdir yaptığım işlerde genelde para almam ve ilerde Youtuber olmayı planlıyorum beni tanıyın istedim Aklınıza takılan bişey olursa yazınız yada sorunuz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

yazdım :)

Kendılerı Kunefe Master'dır.
HAHAHA aynen kardeşim :)

yazdım bol bol ustacım :clap2:clap2

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
Emmim yok vallahi henüz ama ilerde dedim ya Youtuber olmayı düşünüyorum yani video çekip çekip saklıycam bilgisayarımda sonra kanalı açınca yüklerim sizlerinde desteğinizi beklerim..

Hocam hoş geldiniz öncelikle. Benden size bir tavsiye, videoları birden yüklemek yerine, ürettikçe yüklemeniz. Kanalınızın ilerleyişi için bu daha iyi olur.
Benim de yayıncı ve editör olmak gibi hedeflerim var bakalım. :)
Ahmet abi ile tanışıyorsunuz sanırım? :kas

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
Hocam hoş geldiniz öncelikle. Benden size bir tavsiye, videoları birden yüklemek yerine, ürettikçe yüklemeniz. Kanalınızın ilerleyişi için bu daha iyi olur.
Benim de yayıncı ve editör olmak gibi hedeflerim var bakalım. :)
Ahmet abi ile tanışıyorsunuz sanırım? :kas
ahmet abi ??

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036
maşallah kardeşim çalışkan olman azimli olman çok güzel yalnız takıldığım 23 yaşında pek sosyal hayatım yok demişsin üzüldüm açıkçası. cafelerde sokaklarda boş beleş dolaşmak değildir elbette sosyalleşmek ama güzel bir bölgede yaşıyorsun, kendine doğada zaman geçirip sıkıntını stresini unutturacak hobiler edinebilirsin, doğa yürüyüşü kamp balık bisikletle kısa mesafeli geziler vs... bu şekilde de sosyalleşebilirsin, hemde yarın birgün olurda iş güç aile dolayısıyla şehir değiştirirsen adapte olmakta zorluk yaşamazsın.

emreuguz Çevrimdışı

emreuguz

Aktif Üye
9 Nis 2019
149
36
Foruma hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz, ben de yeni sayılırım.. Mesaj sayınız da ben den fazla, Forumdaşlara faydalı olacağınıza eminim..
1996 'lı olmanıza rağmen win95 zamanları ile de haşır neşir olduğunuza şaşırdım doğrusu. tebrik ederim,
Ben de 1987 liyim stajerken 2003 lü yıllarda WinXP ile yoğruluyorduk, Win98 ile başlamıştım, Win95 le çocukken sadece komşunun pc sinde disketten süper mario oynayacak kadar muhatap oldum :)
Hayırlı olsun, herkesle olduğu gibi sizinle de bilgi paylaşımlarım olur inş. @ Koro96 Koro96

İyi forumlar.

Koro96 Çevrimdışı

Koro96 

Süper Üye
24 Şub 2019
2,531
maşallah kardeşim çalışkan olman azimli olman çok güzel yalnız takıldığım 23 yaşında pek sosyal hayatım yok demişsin üzüldüm açıkçası. cafelerde sokaklarda boş beleş dolaşmak değildir elbette sosyalleşmek ama güzel bir bölgede yaşıyorsun, kendine doğada zaman geçirip sıkıntını stresini unutturacak hobiler edinebilirsin, doğa yürüyüşü kamp balık bisikletle kısa mesafeli geziler vs... bu şekilde de sosyalleşebilirsin, hemde yarın birgün olurda iş güç aile dolayısıyla şehir değiştirirsen adapte olmakta zorluk yaşamazsın.
vallahi hiç sevmiyorum ya ailem neredeyse yalvar yakar alıyor beni hep bilgisayarda iş yapasım var

Foruma hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz, ben de yeni sayılırım.. Mesaj sayınız da ben den fazla, Forumdaşlara faydalı olacağınıza eminim..
1996 'lı olmanıza rağmen win95 zamanları ile de haşır neşir olduğunuza şaşırdım doğrusu. tebrik ederim,
Ben de 1987 liyim stajerken 2003 lü yıllarda WinXP ile yoğruluyorduk, Win98 ile başlamıştım, Win95 le çocukken sadece komşunun pc sinde disketten süper mario oynayacak kadar muhatap oldum :)
Hayırlı olsun, herkesle olduğu gibi sizinle de bilgi paylaşımlarım olur inş. @ Koro96 Koro96

İyi forumlar.
sevgili kardeşim emre çok teşekkür ederim evet bu aileye katıldığım için çok mutluyum A Ado hocam sayesinde keşfettim burayı burası forum deyil aile daha önce pcnet foruma üyeliğim vardı ama birden bire pasif oldu açıkcası pekte yararını göremedim iyi oldu eczanede fırsat buldukça sürekli bakıyorum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt