K.Ko19 Çevrimdışı

K.Ko19 

Lâ Galibe İllâllah
Yeni Üye
17 Eyl 2020
46
Merhaba arkadaşlar,

Bazı küçük hareketler vardır hayatı değiştiren, mutluluk yada mutsuzluk veren.
Aslında yapması zor gibi görünür ama ufak bir telefon görüşmesiyle bile halledilen işler vardır ya. :oku
Hah.. tamda öyle bir konu oluşturmak istedim. :ok

İstediğiniz işlemi yapması belki sizi uğraştıracak bir işlemi komut ile küçük bir ".reg" yada ".bat" dosyasına çift tıklayarak yapabiliriniz.

bat-dosyasi-nedir.jpg

Haydi Başlayalım:

images-19b1c56d7d67057d6.jpg

Not:
  • Tarafımca hazırlanmış olup bu zamana kadar kullanımdan kaynaklı hiç bir sorun yaşanmamıştır. Her hangi bir sorun yaşamaksızın gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz..
  • Her yapmış olduğunuz değişikliği geri alabilmeniz için ekleme ve kaldırma olarak sunulmuştur.
  • Linklerin şifreli olmasının sebebi; Microsoft bu tip çalışmaların paylaşılmaması için update sitelerinde telemetri kontrolleri yapıyor. Şifreli olduğu süreçte erişemiyor.

Saygılarımla..

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
hocam teşekkürler.Peki şu koplayama panosonu da sağ tıka ekleyeme şansımız var mıdır?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
şu Windows 10 zaten eskinin üzerine olmasından sevmedim.Microsoft a sorsan yepyeni işletim sistemi ama aynı kernel ,aynı dosya sistemi, giydirilmiş arayüz, denetim masası bile saçmalık, denetim masası ve ayarlar iki tane yer olması garip geliyor.

K.Ko19 Çevrimdışı

K.Ko19 

Lâ Galibe İllâllah
Yeni Üye
17 Eyl 2020
46
şu Windows 10 zaten eskinin üzerine olmasından sevmedim.Microsoft a sorsan yepyeni işletim sistemi ama aynı kernel ,aynı dosya sistemi, giydirilmiş arayüz, denetim masası bile saçmalık, denetim masası ve ayarlar iki tane yer olması garip geliyor.
Kesinlikle hem fikiriz bu konuda.
hocam teşekkürler.Peki şu koplayama panosonu da sağ tıka ekleyeme şansımız var mıdır?
Rica ederim hocam. Windows 8.1 kullanıyorum ve 8.1 de maalesef yok yada ben çok oynadığım için silmiş olabilirim :) . Eğer çalıştır'a yazdığımızda açılan kısa kodunu bulabilirsen, senin için ilgilenebilirim.

Elinize sağlık arşivlik çalışma olmuş
Rica ederim hocam işine yarayacak ise ne mutlu.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Kesinlikle hem fikiriz bu konuda.

Rica ederim hocam. Windows 8.1 kullanıyorum ve 8.1 de maalesef yok yada ben çok oynadığım için silmiş olabilirim :) . Eğer çalıştır'a yazdığımızda açılan kısa kodunu bulabilirsen, senin için ilgilenebilirim.

Rica ederim hocam işine yarayacak ise ne mutlu.
bulamadım malasef hocam ama sadece win tuşu + v ile çıkıyor pano.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri