Klima Tavsiyesi Ana Konu

Sota 

Los Adanas
Administrator
6 Mar 2016
6,357
113
paintte cizip , asagıdakı lınktekı anlatıldıgı sekılde foruma yukleyebılırsınız.

Ozkan331

Yeni Üye
20 Haz 2018
5
1
27
Sota @Sota Bendeki de soru. Kroki nasıl atılır? Çizersin, resim olarak yüklersin 😁 Bu arada PC im arizalandigi için elle çizip yükledim kusura bakmayın artık.
Mesajınız Birleştirildi:

Sota @Sota Bendeki de soru. Kroki nasıl atılır? Çizersin, resim olarak yüklersin 😁 Bu arada PC im arizalandigi için elle çizip yükledim kusura bakmayın artık.
Mesajınız Birleştirildi:

Mesajınız Birleştirildi:

Surgü kapilarin oldugu taraf bati, buzdolabi tarafı güney

Son düzenleme:

SudaEriyenAspirin

Bronz Üye
22 Haz 2018
229
43
29
Mesajınız Birleştirildi:

Mesajınız Birleştirildi:

Surgü kapilarin oldugu taraf bati, buzdolabi tarafı güney
arçelik ve beko öneririm. güzel cihazlar. ayrıca altusta da o yazdığınız özelliklerin olmadığına emin misiniz? o özellikler vardır (bakır boru hariç). sadece sağa sola dediğimiz 4 yöne salınım yok.

Son düzenleme:

Ozkan331

Yeni Üye
20 Haz 2018
5
1
27
arçelik ve beko öneririm. güzel cihazlar. ayrıca altusta da o yazdığınız özelliklerin olmadığına emin misiniz? o özellikler vardır (bakır boru hariç). sadece sağa sola dediğimiz 4 yöne salınım yok.
Listesinde herhangi bir bilgi yok Altus'un bu konuda.
Mesajınız Birleştirildi:

Sota @Sota Ne düşünüyorsun hocam benim konu hakkinda? Bana yardımcı olabilir misin? Teşekkürler.

Sota 

Los Adanas
Administrator
6 Mar 2016
6,357
113
Salon+mutfak oldugu odaya holu tam karsıdan gorecek sekılde montaj yapılırsa ( Tv-surgulu kapı arasında kalan yere) guzel olur.

sunu bılmenızde fayda var tek noktada ısıtma sogutma olayında dıger odalarda buz gıbı oturayım yada fırın gıbı olsun gıbı dusunceye kapılmayı.
korde kalan tum odalar ılıman halde olacaktır.

tum eve vurduracaksanız 18lık LG dual eco ya plus modellerıne bakın.

Ozkan331

Yeni Üye
20 Haz 2018
5
1
27
Salon+mutfak oldugu odaya holu tam karsıdan gorecek sekılde montaj yapılırsa ( Tv-surgulu kapı arasında kalan yere) guzel olur.

sunu bılmenızde fayda var tek noktada ısıtma sogutma olayında dıger odalarda buz gıbı oturayım yada fırın gıbı olsun gıbı dusunceye kapılmayı.
korde kalan tum odalar ılıman halde olacaktır.

tum eve vurduracaksanız 18lık LG dual eco ya plus modellerıne bakın.
Tek oda için ne dersiniz ya da 9.66 olan hariç için?
Bir de bu 15lik cihazlar LG kompresör mü bilginiz var mi?

Üst Alt