Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Panasonic butcenizi asmazsa kesinlikle öneririm. Heleki Etherea olursa tadindan yenmez

Karsiyakada Egeticaret var Panasonic icin oraya bakabilirsiniz.

T Çevrimdışı

Tugor

Yeni Üye
30 Tem 2019
13
38
Panasonic butcenizi asmazsa kesinlikle öneririm. Heleki Etherea olursa tadindan yenmez

Karsiyakada Egeticaret var Panasonic icin oraya bakabilirsiniz.
Peki üstat Panasonic pz serisi ile Dual plus 9luk lar arasındaki fark 1400 tl. Değer mi değmez mi? Saygılar

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Screenshot_2019-08-12-14-52-08-865_com.miui.videoplayer.png

Arkadaşlar iyi bayramlar gecen ay aldığım ve de bu formda dış ünite boruları aşırı şekilde terliyor dediğim ve su akıtıyor dediğim Vestel flora doğa 2019 seri klima 3 gündür her açmam da iç uniteden bardaktan boşanır gibi su akıtıyor ilk akitmasi gece oldu bir uyandım yerler hep şu ve yer parke parke suyu içine almış tam bir rezillikti dedim hava sıcak tır nemdir klima belki içini boşalttı sonra ki iki gün yine akıttı videosu var buraya yüklenmiyor çeşmeden akar gibi akıyor içerde başka marka klimam var Demirdöküm 4 yıldır kulkaniyorum vede dış ünitesi tam güneşin altında ne dış boruda terleme oldu ne de içeri su akıttı iki klimada aynı evde Demirdöküm daha zor anlarda çalıştı ama sorun yasatmadi 30 günlük Vestel klima beni sinir hastası etti özet olarak vestelden klima yada beyaz eşya asla elektronik isi şans işidir şöyledir böyledir yok arkadaş bu kadar sorun üst üste gelemez genel merkezi aradik dur bakim ne deyip işi yokuşa surecekler dış ünite boru zaten devamlı su akıtıyor hava nemli diyerek onu kabul ettirdiler fakat iç ünite olayı ne olacak 3 gündür klima açılır açılmaz başlıyor su akıtmaya kilimayi açmaya korkuyorum hele uyumaya su akıtacak diye ben bu klimayı markaya güvenerek aldım ama yanlış yapmışım

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Nedim hocam sendeki sanssizlik midir.
kasap servise mi denk geldin anlayamadim ki.
klimanin izolasyonunu komple degistirsinler.
icuniteden neden su gelir. fiziksel hasar yoksa

1. Icunitenin egimi duzgun degildir.
2. gider hortumunu tikalidir,
3. gider hortumu yerinden cikmistir.
3. gider hortumu ucu zeminde olmali yukari dogru kaldirilirsa geritepme yapar.

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Nedim hocam sendeki sanssizlik midir.
kasap servise mi denk geldin anlayamadim ki.
klimanin izolasyonunu komple degistirsinler.
icuniteden neden su gelir. fiziksel hasar yoksa

1. Icunitenin egimi duzgun degildir.
2. gider hortumunu tikalidir,
3. gider hortumu yerinden cikmistir.
3. gider hortumu ucu zeminde olmali yukari dogru kaldirilirsa geritepme yapar.
Kardeş büyük şansızlık iki saattir başında bekledim 3 gün akıttı şimdi akitmiyor ama korku da var akar mi diye bekleyecez artık umarım akmaz da rahatça kullanırız ama yerler ilk gün çok kötü oldu insan ister istemez sinirleniyor sağlık olsun diyorum artık

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Kardeş büyük şansızlık iki saattir başında bekledim 3 gün akıttı şimdi akitmiyor ama korku da var akar mi diye bekleyecez artık umarım akmaz da rahatça kullanırız ama yerler ilk gün çok kötü oldu insan ister istemez sinirleniyor sağlık olsun diyorum artık
Direk vestel çağrı merkezini arayıp montajı yapan servisten başka servis talep ettiniz mi?

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Direk vestel çağrı merkezini arayıp montajı yapan servisten başka servis talep ettiniz mi?
Genel merkezi aradım servis gelecek şu kesildi ama yine de insan korkuyor acaba olur mu diye çünkü su aktığı dert degil yerler parke geçen gece kalktığımda yerler yamyasti hayırlısı artık umarım akmaz

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Genel merkezi aradım servis gelecek şu kesildi ama yine de insan korkuyor acaba olur mu diye çünkü su aktığı dert degil yerler parke geçen gece kalktığımda yerler yamyasti hayırlısı artık umarım akmaz
Parkeleriniz sudan etkilenmeyen ise bişey olmaz onu dert etmeyin. Flora serisinin ürünleri f/p ama böyle bir sorun yaşatması müşteri memnuniyetini düşürür. Burda sizin yapacağınız bir şey yok vestelin sorunu halletmesi olmazsa klimayı komple değişmesi yada ücret iadesi yapması gerek. Servis sonucunu buraya yazmayı unutmayın bakalım ne diyecekler

N Çevrimdışı

nedimm

Aktif Üye
10 Ara 2017
493
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bugün elektrik faturası geldi sagolsunlar zama zam 300 lira tüketim yaptığım fatura aynı tüketimle 400 lira geldi klimalari genelde orta fanda kullanırım enerji tüketimi için klimalari yüksek fanda mi düşük fanda mi yoksa orta fandami calistirsak hem klima ile için hem tüketim için faydalı olur bilgi rica edebilir miyim

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı bugün elektrik faturası geldi sagolsunlar zama zam 300 lira tüketim yaptığım fatura aynı tüketimle 400 lira geldi klimalari genelde orta fanda kullanırım enerji tüketimi için klimalari yüksek fanda mi düşük fanda mi yoksa orta fandami calistirsak hem klima ile için hem tüketim için faydalı olur bilgi rica edebilir miyim
Yuksek fanda sirkülasyon fazla olacagi
ortam rejime daha hizli gelip klimaniz devrini daha kisa surede dusurecektir.

bu gidisle klima kullanmak luks olacak.

0 Çevrimdışı

01İbrahim

Yeni Üye
31 Ağu 2019
6
29
Evim 4,75 e 3,75 2pencere var 4,5metrkare tek camlı pen ve yalitimsiz duvar tuğla yaşadığım şehir Adana Sarıçam ilçesi hem soğutma hem ısıtma için kullanılacak enerji tüketimi az olan orta segment veya üst segment sesi az olan maksimum çıkabileceğim bütçe 5000 6000 arası tavsiyeleriniz bekliyorum.

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Evim 4,75 e 3,75 2pencere var 4,5metrkare tek camlı pen ve yalitimsiz duvar tuğla yaşadığım şehir Adana Sarıçam ilçesi hem soğutma hem ısıtma için kullanılacak enerji tüketimi az olan orta segment veya üst segment sesi az olan maksimum çıkabileceğim bütçe 5000 6000 arası tavsiyeleriniz bekliyorum.
Sota Sota

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,517
Merhaba hemserim hosgeldin.

Saricamin neresi, ustunde ev var mi , odanin cehpesi nedir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt